Ztracený závěr a Gastoni odváží naše body

Lev nevyužil šance a nechal v závěru celkem snadno otočit Gastony zápas, který byl dobře rozehraný... Lvi tak přichází o další body a zatím mají bilanci v PLLH 1-1-1

______

Lev začal dobře zápas, dost pohybu a tlaku na soupeře. V první formaci hned od začátku výborně a pilně bruslil jak Kubo tak Sláva. Také dali první gól. Gastoni však měli ve svém středu mladé štírky kteří si věřili ve hře jeden na jednoho. 

Po první třetině Lev vedl a ve druhé uderžoval svůj náskok, vypadalo to, že zápas by mohli Lvi kontrolovat. Přesto Gastoni hrozili z brejků, jeden takový byl zastaven nedovoleně a Lukáš v brance Lva vychytal střelce v trestném střílení. 

Po druhé třetině se však přestalo uplně dařit střelecky. Tlak měl Lev velký. V šancích byl Áda, Peťan, Kubo, Smúťa a další, ale nedali. Bašus pálil také pouze do brankaře. A pravidlo nedáš dostaneš prostě platilo. Nejprve v závěru zápasu cca 10 minut před koncem vyrovnali Gastoni na 3:3. A v samotném závěru pár minut do konce bývalý Lev Leoš se dostal lacino ke kotouči a zasunul za záda Lukáše. Gaston vedl a Lev už musel jít do hry vabank bez brankaře. Tlak byl, šance také, ale gól tentokrát nepadl. Co vyšlo minulý týden v Černošicích tak doma nevyšlo. Do prazdné brány pečetili hosté na konečných 5:3

______

Diskusní téma: Ztracený závěr a Gastoni odváží naše body

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...