Žižkov tvrdě narazil a prohrál lahev!

Tradičně útočný Žižkov nepředvedl nic a tak doma dominoval Lev!!

Zajímavý aspekt dodala tomuto zápasu sázka kapitána Žižkova Regnera se Lvím Cantonou. Ve hře byla lahev Captain Morgan pro vítězný tým! Ještě v ten den se tito dva hráči hecovali a Žižkov očekával že Lvu uštědří první porážku v sezoně, ale jak je vidět výsledek byl uplně jiný.

Lev začal jasně dominovat velmi brzy. Saša překvapil v jedno z prvních střídání. Hlava připravil jak Sašovi tak za nedlouho Carlosovi skvělou pozici a ten zvyšoval na 2:0. Do konce třetiny se prosadil ještě Jirka Havlát, který byl důrazný po pokusu Sykyho no a do třetiny se šlo za skvělého stavu 3:0.
Taktická příprava byla jasná hlídat poctivě hráče s číslem 21 a 71 a to se dařilo. Střelci Žižkova tak byli vymazáni ze hry a ostatní se jen těžko dostávali ze sevření Lvů. Je pravda, že šance si Žižkovští obávaní hráči vytvořili, ale to by v bráně nesměl být bezchybný Jarin, který tak dodával klid všem hráčům Lva.

I druhá třetina začala parádně, i když první gól padl do Lví sítě, tak ihned z následujícího střídání se trefil Patrik do odkryté klece po kombinaci s Wendaarem a skóre se postupně navyšovalo. Křovíčko byl u zakončení kombinace po ose Kashmír Hlava. Apetit se zvyšoval, lajna střídala lajnu, šance šanci. Syky se radoval po kombinaci s parťákem z lajny Mecou a další do party Klikis přidal Lví sedmý gól a konečně se dočkal, na gól čekal od 22.10.2015, tak snad se tento Lví borec brzy opět rozstřílí! Pátý gól pro Lva v průběhu druhé třetiny měl na svědomí Míša Rus, který důrazně operoval před brankovištěm a po přikopnutí Wendaara zakončil akci kterou započel ten večer skvěle hrající Patrik.

Jsme již ve třetí třetině Lev vedl 8:2 a na led naskakuje střídající Patrik, kterého vidí Hlava a směřuje dlouhý pas za obránce, Patrik na kruhu krásně natáhl a trefil růžek Žižkovské svatyně. Lev už kontrloval hru a bylo to jen otázkou času, kdy přidá další gól. Výkon Vládi Hlaváčka stojí rozhodně za vyzvednutí ke svým čtyřem asistencím totiž přidal jeden gól a završil tak pětibodový večer. Patrik podtrhl výkon dalším gólem a završil hattrick a čepice mohly létat na led!
Saša ale také nechtěl jen otevírat skóre tohoto zápasu, ale chtěl ho i zakončit a tak přidal v závěru třetiny již Lví dvanáctý zápis, bohužel otevření a zavření středlecké listiny „překazil“ Sašovi Wendaar, který ještě v samotném závěru vymíchal obranu a prostřelil bezmocného brankaře.
Perfektní výkon defenzívy, poctívá hra hlavně Kozlíka a obětavost Jirky potěšila oko trenéra. Málokterý tým dokáže přejet Žižkov tak jako se to povedlo tento večer Lvům!

Lahev Captain Morgan je tak očekávána od kapitána Žižkova v Canotonově šenku!
Lev tak nadále vévodí lize a je stále neporažen!

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...