Zakončení sezony v Saloonu Na Střídačce

Fanklub zakončil svou sezonu parádní párty ve Westernové stylu.

 

Program byl bohatý, všichni přítomní sledovali rekapitulaci sezony, včetně informace o naježděných kilometrech, rekordů sezony i informace o hospodaření fanklubu. 

Následovala týmová znalostní soutěž u které se všichni dobře bavili. Vítěz bral samozřejmě skvělé ceny. Parádní ceny od vedení fanklubu a od HC LEV Praha se pak rozdávaly i v tombole. Cen bylo tolik, že snad každý kdo do tomboly investoval si nějaký ten pěkný dar odnesl.

Dále došlo k losování nej fans sezony v různých kategoriích, kteří dostali památeční oficiální puky z tého sezony. :) 

Další program už byl hlavně taneční. Za Djský pult se postaviil DJ Iggy a MC Luky a nakopli a roztančili celou střídačku :D

Děkujeme https://www.nastridacce.cz/ za dar v podobě 2 sudů piva zdarma a výtečného občerstvení!

 

Děkujeme všem zúčastněným! Děkujeme ještě jednou sponzorům večera :)

více fotek zde 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...