Winter Classic proti Moskvě v centru Prahy

Pod širým nebem měl šanci hrát Lev proti Carps Moscow v rámci Prague series, kterou pořádali Prague Hockey Masters. Smírná remíza po nájezdech slušela tomuto zápasu

Pohodový mač ve formátu All stars game 3 na 3 si užili oba dva týmy. Lev zahrál slušně v úvodu, ale později již byli aktivnější Kapři z Moskvy. Přesto například Kashmír si připsal svůj první Hattrick a přidal se k němu i Tučňák a Peťan. Na góly bohaté utkání a na pěkné akce také. 

Lev i když vedl po základní hrací době, byly nařízeny ještě nájezdy a v nich Kapři dorovnali na konečných 14:14 a to zápasu určitě slušelo. Skvělý zážitek a pěkný hokej a ještě v krásném místě. Tak to má být! 

_______

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...