WINTER CLASSIC 2016 ČESKO / SLOVENSKÝ ZÁPAS

3 na 3 / Souboj v nájezdech a hokej pod širým nebem přímo v centru prahy - Nenechte si akci ujít! 

Historie Lvích Winter Classics začala již v roce 2014 a každý rok minimálně jedno klání pod širým nebem Fanklubový tým sehrál, letos tomu jinak také nebude a opět se můžeme všichni společně potěšit z krásných akcí a pohody, která vždy tyto akce doprovázela.

Pojďme si připomenout ty nejzajímavější momenty Fanklubových zápasů pod širým nebem ve videoreportážích z let minulých.

2015 - WINTER CLASSIC ALL STAR GAME - PRAHA Areál na Františku

2014 - WINTER CLASSIC ALL STARS GAME - PRAHA - Olympijský park Sochi

2014 - WINTER CLASSIC vs. HC CHEZA's BROTHERS - Povrly U Děčína

Lví tým zatím v sezoně 2015-2016 vévodí ligové tabulce 5. skupiny PLLH a právě v letošním ročníku Winter Classic byl vyzván týmem ze šesté skupiny PLLH a jedná se čistě o slovenský, mladý ambiciózní tým HT 13/14. Oba týmu určitě budou chtít vyhrát o tom není pochyb, ale hlavně budou chtít borci ukázat všechny dovednosti které umí, takže určitě bude na co koukat.

Každého diváka srdečně zveme a předem děkujeme za podporu :) 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...