Winter classic 2015 FANKLUB LEV PRAHA ALL STARS GAME

V sobotu 7.2.2015 se koná exhibiční utkání a dovednostní soutěže ve stylu All stars game! Pojďte se podívat jak si to mezi sebou rozdají hráči Fanklubu Lev Praha. Určitě oko diváka potěší skvělými finesami, krásnými góly, efektiními zákroky! Každý fanoušek je vítán! Slavnostní nástup již v 19:00 akce končí ve 21:00

Sestava pro utkání Red stars vs. White stars

Dovednostní soutěže - nominovaní hráči

Z celé akce přineseme podrobnou reportáž jak zde na webových stránkách, tak i v dalším čísle měsíčníku. Štáb WN|TV bude na místě a záběry budou opět k shlédnutí.
 
Ohlédnutí za již proběhlými Winter Classic najdete zde > 
 
 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...