Výprask od H.O.V.E.N v lize

Druhé utkání za sebou a Fanklub poražen, tentokrát jasná dominance soupeře!

Fanklub si mohl do tohoto utkání dovolit luxus dlouhého rozbruslení a dostatečného času na přípravu. Bohužel soupeř, který tuto šanci neměl se připravil o 100% lépe.

Do utkání vstoupili H.O.V.N.A opravdu bleskově již v první střídání vedli 1:0. Následovali další propady Lvů, kteří zřejmě doufali, že rychlé vedení soupeře je jen náhoda a vše půjde lehce odvrátit a otočit. Ale nedařilo se téměř nic každý pokus dostat se do soupeřovi třetiny rychle končil bleskovým protiútokem. Snadný přechod domácího celku Hokejového oddílu velmi nadaných amatérů přes střední pásmo, téměř všechny momenty řešili na jeden dotek vyústil v neuvěřitelný nášup během prvních deseti minut zápasu kdy Lvi prohrávali již o čtyři góly.
Fanklub se snažil stále probudit, sestava byla dobrá silná v jejím středu bylo několik borců kteří vědí jak dát gól, ale jedinou jiskru naděje se povedlo zablesknout po průniku Peťana, který snížil na 1:5 na konci první třetiny.

Dohoda před další částí hry zněla jasně zastavit narůstající počet gólů soupeře a bránit zuby nehty výsledek a doufat, že se nám podaří v závěru utkání zdramatizovat. Ale opak byl pravdou. Jen co Lvi vstoupili do další třetiny dostali další gól. Netrvalo dlouho a soupeř znovu navyšoval. Krásné kombinace na jeden dotek. Pro fanoušky soupeře Lvů to musela být opravdu pastva pro oči. Je pravda, že H.O.V.N.A měla i dost štěstí některé „náhodné“ a těžké nahrávky zpracovali hráči s bravurou vlastní například Davida Pastrňáka, no prostě vycházelo jim naprosto vše s veškerou lehkostí. Každý puk se odrazil k soupeři a to ještě do prostoru odkud ihned rozjížděli smrtící brejky. Lvíčatům nevycházelo vůbec nic, ale vůbec nic. Někteří naši fanoušci snad poprvé v historii opustili stadión pře koncem zápasu. Není se však čemu divit.

Třetí třetina již byla ve znamení marné snahy Lvů ještě udělat alespoň opticky výsledek lepší. Soupeř však hrál profesorsky a nutil Lvi spíše k faulům. V přesilovkách pak zavíral Lva v obraně a tak jedinou úpravu skóre zaznamenal Honzík po individuální akci. Výsledek zápasu tedy nakonec 9:2.

Slova trenéra Fanklubu po zápase vyzdvihovala kvality soupeře, ale zároveň se opřel i do vlastních řad, kdy se nelíbili přístup k zápasu již od prvních vteřin. Varoval, že v této vyšší lize je nutné začít hrát opět poctivě odzadu, hlídat co nejdéle nula nula, pravidelně rychle střídat, volit i jednoduchá řešení které nebudou žádné šance kvalitním hráčům soupeře, kterých na této úrovni je mnohem více než v minulých ročnících. Uvidíme s jakou taktikou přijdou Lvi do dalšího utkání a zda zastaví sérii porážek v lize.

Diskusní téma: Výprask od H.O.V.E.N v lize

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...