Vymodlené vítězství proti poslednímu týmu

Mohla to být šlamastika, ale nakonec Lev bere všechny body

Zápas proti papírově slabším soupeřům je vždy velkou zkouškou pro silný tým. Lvi příliš svou sílu neukázali, protože očividně lehce soupeře podcenili. Lvi v plných třech formacích proti devíti hráčům Olympicu začali vlažně. A to Olympici trestali dali první gól a dlouhou dobu vedli. Dokonce se prosazovali do několika dalších nebezpečných akcí. Lev nedokázal přímo zaměstnat brankaře jako v prvním zápase s tímto soupeřem, semknutá obrana Olympiku k tomu nedával prostor. Územní tlak byl velký ale výsledek stále nepřicházel. Až nejlepší obránce Lvů Honzík si projel celé hřiště a zavěsil do sítě Olympiku!

Ve druhé třetině Lev zvyšoval aktivitu a přebíral v určitých momentech iniciativu, ale přesto se opět nevyvarovali chyby v defenzívě a padl gól na dva jedna pro Olympik. Až opět těsně před koncem druhé třetiny napřáhl při přesilovce Honzík a krásnou bombou prostřelil brankaře soupeře. Bylo vyrovnáno.

Možná právě vyrovnání uchlácholilo Fanklubáky a ti se více smáli a těšili z okolních diváků a srandiček, než aby si uvědomovali důležitost soustředění se na zápas.

Zakončení do kterých se Lev dostal byla řešena vždy laxně nebo příliš okatě a s takovým přístupem těžko mohl jít Lev do vedení. A přišel opět trest. Brzy po začátku posledního dějství vyzrál na obranu Lvů soupeř a bylo to opět nepříznivé skóre. Lvi se snažili bojovat a navyšovali tlak, zmobilizovali své síly a snažili se dohnat to co promarnili v průběhu prvních dvou třetin.  Nakonec se zadařilo a necelých deset minut před koncem se podařilo srovnat. Tomíno se prosadil a dal svůj první gól. Byl to nesmírně důležitý gól. Lvi chtěli vyhrát, trenér zamíchal sestavou a na ledě se tak objevovali různě složené formace. V oslabení se podařilo Peťanovi vypíchout kotouč, přes celé hřiště s obráncem na zádech jel k soupeřově bráně, brankař však jeho pokus vyrazil, tam však byl dravec Tomíno a dorazil a otočil skóre. Druhý zářez maličkého útočníka.

Několik posledních minut Olympik ještě sympaticky zkoušel vyrovnat, dokonce sáhli i k power-play. Lvi však poctivě bránili a nakonec se ještě podařilo dosáhnout Tomínovi čistého Hattricku!

Nakonec tedy Lev bere důležité body a vítězí na svém domácím ledě. Děkujeme mnoha příznivcům, kteří na zápas přišli, vážíme si zájmu! 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...