#VEHANEN Trophy 2016 - Nejlepší brankář sezony

Představujeme nejlepších brankaře sezony: Lukáš

S kým padá a stoupá výkon týmu, bez koho by nikdy nebylo dosaženo velkých úspěchů? Do zajisté se špičkovou oporou v zádech. Tedy brankařem. Ten kdo tedy v týmu který vyhrál ligovou soutěž získává ocenění pro Nejlepšího brankaře je opravdovou individualitou sezony

Lev se letos mohl opřít o skvělé výkony obou brankařů a nominování na zisk Vehanen trophy tak byli oba.

Jarin - letošní nováček sezony si postupně v sezoně vydobil obrovské uznání a respekt spoluhráčů, teří se na něj mohli naprosto spolehnout. Stal se i významným členem kabiny, nezkazil žádnou srandu a pro všechny v týmu je skvělé že máme tak skvělou dvojici! 
 

Lukáš - Loňský vítěz tedy obhájce titulu. Předváděl famózní výkony hlavně v lize. I proti silným soupeřům nepouštěl za svá téměř nic. Po zásluze tak obhájil trofej, protože bez něj by Lev určitě nevyhrál ligu. Jeho výkony ocenil i direktoriát PLLH a byl vyhlášen nejlepším branakářem PLLH
 

Ocenění převzal : Lukáš Křepela

 

 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...