Vánoční bruslení pro naše fanoušky

Večerní program před štědrým dnem byl v režiji Fanklubu Lev Praha a akce se povedla :)

Večer se vydařil po všech stránkách, dle odhadů bylo na místě cca až 50 návštěvníků, kteří si mohli hodinu zdrama zabruslit, přitom bylo připravené drobné pohoštění ve vánočním duchu. Tedy Horký grog, griotka a cukroví... 

Návěštěvníci ne jen že si mohli zabruslit jako na veřejném bruslení, ale především tátové, bráchové nebo kamarádi hráčů Fanklubu Lev Praha si mohli vypůjčit hokejky a zkusit si to jaké to je na pravém stadioně hrát si s pukem. V brance byl také připraven brankař Fanklubu Lukáš, který dopřál všem zájemcům si zkusit několik nájezdů, střel a různých dalších akcí 

Ale i na děvčata se pamatovalo a hráči se o ně dokázali správně postarat, ať už pohoštěním nebo pěknou projížďkou po ledě :)

 

Finále programu obstaralo přátelské hokejové utkání mezi Fanklub Lev Praha a HC Horneti. Které začalo i tak trošku ve vánočním duchu. 

Na první buly zápasu totiž za Fanklub nastoupil syn našeho hráče Cantony, Jiřík a hned se utrhl do útoku a dal gól, i druhé střídaní to zase Mezírův syn nedal šanci soupeři :) 
Tyto góly sice nešly do oficiálního zápisu, ale bylo to pěkné zpestření na úvod utkání

Jeden z hráčů Lva se pokusil překvapit soupeře úborem a la Jaromír Jágr a bylo vidět, že z něj soupeři měli opravdu respekt. Ta hříva a číslo 68 dělá divy. Přesto se ale "Jágr" neprosadil. 

 

Lev nakonec vánoční kládní prohrál 10:7 poslední dva góly byly již do prázdné brány, protože brankař Lva Lukáš si vyhodil rameno a musel předčasně do šatny. Ale i tak, skvělý výkon především Křovíčka,který zaznamenal hattrick. O výsledek až tak nešlo, důležité bylo, že Fanoušci viděli pohledné akce a nějaké ty góly :)

Tak zase za rok, děkujeme všem :) 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...