V letošním Draftu 2016 si Lev vytáhl slibné posily!

Představujeme: Radek (D)  a Tomáš (F)! 

AGENTI ZAPRACOVALI: VIVAT! VIVAT!

Každý závěr sezony sebou již přínáší myšlenky na tu sezonu příští. Skvělá agentská práce jednak hráče Křovíčka a Cantony zajistila slibné posily do příštího ročníku. A ve vyšší soutěži určitě budou potřeba! 
Lev posílí na beku skvělý Radek a v útoku přichází opravdová hvězda a to Tomáš. Přezdívaný také "blonďák" pro jeho typický účes! 

Oba hráči byli na rozlučce a galavečeru PLLH uvedení do týmu. Tomáš dokonce vyjádřil několik slovy radost z toho, že může nastoupit za Lva a věří, že týmu pomůže v bojích jak v lize tak turnajích nebo přátelských kláních! 

Tým si oba hráče měl tu čest vyzkoušet již na turnaji v Berouně. Oba hráči se ukázali jak hokejově tak lidsky jako správný tah našich skautů, kterým ještě jednou děkujeme

 

Profil: Tomáš - Útočník (L) | Ročník: 1988 | 170 cm / 75 kg

Tomáš přichází v PLLH známou pověstí suveréního střelce, nekompromisního zakončovače. Zdobí ho skvělé individuální dovednosti.. Lev tak získává do svých řed několikanásobného držitele ocenění: All stars teamu PLLH (6x 2009-2015) , Nejlepší hráč PLLH (4x 2001-2015), Nejlepší střelec PLLH 5x (2011,2013,2015), Vítěz kanadského bodování PLLH (2x 2013,2014)
 
 
zde jsou některé oficiální statistiky PLLH:
 
Tomáš v mládi nastupoval a trénoval přímo v HC Sparta Praha Oficiální profil
 

PROFIL HRÁČE: RADEK Obránce (L) | Ročník 1978 | 172 cm / 85 Kg

Radek příchází jako stabilní matador PLLH. Několik sezon si odkroutil po boku dlouholetého kapitána Prague Amateurs Křovíčka, který nyní hraje stabilně v základu Lvů. Věříme, že právě tato spolupráce by mohla fungovat a Radek tak zavzpomíná na svkělé časy. Radek disponuje skvělým přehledem na hřiští a citem pro rozehrávku. Pokud přes léto zvládne fyzickou přípravu, můžeme čekat skvělé výkony! 

Diskusní téma: V letošním Draftu 2016 si Lev vytáhl slibné posily!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...