Tvrdá lekce od Rexe! Fanklub sražen na kolena!

Přátelské utkání, ve kterém silný HC Rex Bohemia vyškolil Fanklub Lev Praha> 

(1:3, 0:6, 1:7) 

Góly: Honza, Michal

Po dlouhé době se v Tip sport Aréně odehrálo přátelské utkání, které bohužel skončilo porážkou 2:16.

V první třetině to vypadalo velmi vyrovnaně, protože první branku vstřelil Honza a dostali jsme se tak do vedení, poté hosté dokázali vstřeli ještě dvě branky a zápas se začínal trochu přiostřovat. Ve druhé třetině se zápas otočil zcela ve prospěch soupeře. Navíc po nešťastném zranění Ondry jsme přišli o kvalitního hráče a museli jsme se už jen dívat na převahu soupeřů a na další góly v síti Minigólmánka.

Ve třetí třetině ještě symbolicky vstřelil branku kapitán a uhájil tak alespoň čest, protože už v tu chvíli bylo jasně rozhodnuto.

Lev se na příští utkání bude muset pečlivě připravit s velmi silnou sestavou a ukázat tak soupeřům, že máme ještě spoustu sil.

Honza 1+0, Michal 1+0

report by: Nikita

Vyloučení: ?? 

Diskusní téma: Tvrdá lekce od Rexe! Fanklub sražen na kolena!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...