Tradiční Vánoční akce opět proběhla

Děti, přítelkyně, rodiny, kamarádi a všichni naši známí, kteří si našli čas si mohli u nás užít led, trochu hokeje, občerstvit se a hlavně také vyhrát v soutěžích. Tradiční Led pro naše blízké proběhl i letos

Téměř čtyřicet bruslařů se sešlo na akci pořádané Fanklubem a užili si krásnou hodinu a půl ledu. Hrála muzika, pilo se a povídalo. Bylo to skoro jako v pohádce :D 

Však jsou Vánoce! 

____

O pohoštění bylo postaráno, přes cukroví až po šampus :) 

____

někteří si zkoušeli různé hokejové dovednosti, včetně toho jaký pocit to je sklánět se na slavnostní buly! 

Ale také se hrál hokej ...

Někteří ho zkoušeli uplně poprvé a dělalo jim to velkou radost 

Někteří měli jinou prácičku než hokej :D

____

 

Jako každoročně i letos došlo i na důležité soutěže... Tři týmy se ucházely o mistra Vánočního ledu. Soutěž byl krásná a napínavá..

Vše se muselo náležitě soutěžícím vysvětlil, trenér šel do toho opravdu s vervou ale se stejným odhodláním i soutěžící! 
 

____

 

Vítězný tým byl po zásluze odměněn a získal medaile a trička na památku! Gratulace 

____

 

Tak zase za rok! A krásné svátky vám všem! 

:)
 
 

Diskusní téma: Tradiční Vánoční akce opět proběhla

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...