Top hráči sezony 16-17

Nejcenější trofeje si spravedlivě odnesli opravu Top hráči

_____

Jaakola Award - Nejlepší obránce sezony

 
Zaslouženě se do nominace vešli všichni čtyři hráči, kteří podávali skvělé výkony. Cantona se vyhrál, Kozlík udržel loňskou vysokou laťku a Áda jen prokazoval zkušenosti a kreativitu. Ale již po nominaci bylo jasné, že největší šanci na zisk cenné trofeje má Sláva. Jan Slavík je nejkreativnšjším obráncem Fanklubu a troufáme si říci, ne jen fanklubu ale celé soutěže. 
____
 
 
______
 
Honzík je již stálicí týmu Fanklubu a pokud je on v zadních řadách je jistota ne jen skvělé defensívy ale především jisota skvěle založeného útoku. Sláva si tak trofej pro nej obránce zaslouží na 100% 
 
_____

AZI Award - Nejlepší střelec sezony

____
 
Po dlouhých pěti letech se konečně našel Lev který střílí góly jak na běžícím páse. Tomíno, neboli Tomáš Regner totiž sesadil po letech panování ve statistice střelců Petra Urbana a nastřílel nejvíce gólů. Ačkoli měl své pronásledovatele i od Petra Urbana, Honzy Slavíka i Tomáše Smutka si udržel velký odstup. Tomíno je střelec a je dobře, že jeho prach nezvlhl a za Lva mu to pálilo o sto šest! 44 gólů za 30 zápasů je slušná kadence! Gratulace Tomíno
 
 
____
 
 
_____
 

Klépa Award - Nejproduktivnější hráč sezony

V amatérském hokeji je produktiva nesmírně důležitá a hráč který si ji celou sezonu umí udržet na vysoké úrovni je obrovsky ceněný. Naštěstí ve Fanklubu se objevil nový muž Tomáš Regner a produktivitu opanoval! Předehnal v bodovém maratonu jak Petra Urbana tak Honzu Slavíka s Tomášem Smutkem, který jako blesk vletěl do své premiérové sezony. Ale Tomíno byl prostě k nezastavení a s jistotou tak sedí na pomyslném křesle pro krále střelců i produktivity
 
____
 
 
___
 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...