Švédi, Rumuni a Rusové v naší skupině

Krásné město už pomalu vyhlíží start turnaje. A my už víme s kým se utkáme v Budapešti v naší skupině. 

Každý turnaj je ošemetný. Nikdy nevíte jaké týmy přijedou, zda opravdu amatéři nebo bývalí hokejisté. Je to loterie a proto je důležité vychytat dobré soupeře do skupiny, pokud chce tým pomýšlet na postup do závěrčných bojů. 

PREDATORS BUCURESTI
____

Tým Predátorů je plný hokejových nadšenců, jezdí po evropě možná i dál.. S turnaji tak mají plno zkušeností. Navíc lídr týmu Dragos Ionescu je kamarádem trenéra Fanklubu, je tedy hezké, že se týmy spolu na turnaji střetnou
_____
 

MAGIC OF HOCKEY MOSCOW

______

O tomto týmu nevíme skoro nic. Také cestují, byli na Barell Cupu v Praze dvakrát a nyní se pokusí dobít Budapešť, no Lev je bude chtít určitě zastavit

_____

MANDAGSKLUBBEN MALMO

_______
Švédský tým, určitě mají hokej v krvi, dle fotky je vidět, že jsou i úspěšní, protože mají poháry a tyto poháry nebudou jen poháry o umístění, vše vypadá na poháry pro vítěze. Tak uvidíme jak těžké bude mít Lev bojovat právě proti těmto švédským matadorům

 

Rozpis zápasů Lva ve skupině 

Všechny zápasy skupinové fáze hraje Lev na velké hlavní hale. Tedy věříme, že se bude jednat o zápasy s diváky muzikou a pravou atmosférou.
Na stadionu Jegapalota je k dispozici ještě tréninková hala
____

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...