Středeční gólová smršť

Svátek se vydařil mimořádně! 18:5 :)

Ve sváteční den oslav vzniku ČSR se sešli staří známí Lvi a Lední Medvědi na příjemné přátelské utkání. Lev nastoupil ve zkušené a silné sestavě, zato Eisbareni, byli ve zvláštním složení. Nejlepší hvězdy medvědů nenastoupili a dokonce i v bráně nastoupil teprve 16ti letý mladičký brankař. Ale všechna čest, patřil k nejlepším hráčům na hřišti.
Lvi se začali velmi brzy střelecky prosazovat a jasně diktovat tempo utkání. Hrálo se především na polovině Eisbarenů a náskok se jasně navyšoval.  Bohužel sestava se musela změnit po smolném zranění Jirky Havláta, který byl poslán na mantinel zády a Jirka tak dále nemohl pokračovat v utkání přes velkou bolest. Doufejme, že vše bude brzy zase v pořádku. Až ke konci první třetiny se po trestném střílení dočkal i Eisbaren a překonal tak do té doby lehce zmrzlého Jarina. Za Lva v první třetině úřadoval Patrik, Štěpán, Křovíčko a Áda se Zelím.

Ve druhé třetině Lvi začali opět zostra a sázeli branku za brankou. Patrik završil svůj hattrick již ve druhé třetině. Znovu se prosadil jak Zelíčko tak Štěpán. Za zmínku stojí dobrá práce Mezíra, který asistoval u mnoha gólů. K vidění byly krásné akce. Jedno dotekové kombinace. Jednu exklusivní akci zakončil Křovík a udělal tak tečku za druhou třetinou a také dosáhl na hattrick. Po dvou třetinách tedy 12:3. V tomto čase se již vyměnili brankaři, protože brankař Eisbarenu byl již unaven, zatímco Lví Jarin byl naopak chladnější.

Ve třetí třetině se probudili i další střelci. Míša Rus se již ke konci utkání uklidnil a již nemyslel na to že zavřel restauraci několik hodin před zavírací dobou a dvakrát se gólově prosadil. Super momenty zažil i Jeníček, který parádně zakončoval těsně po sobě a zvyšoval na neuvěřitelných 16:4. To ale nebylo ještě vše, Zelíčko završil svůj hattrick těsně před koncem zápasu a jako poslední se trefil Míša Rus a konečný výsledek tedy 18:5. Sváteční den přinesl sváteční výsledek. Kanonáda jak se patří!

Diskusní téma: Středeční gólová smršť

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...