Stane se sen skutečností?

Kdo by nechtěl do Kanady? Jdeme to zkusit! Vybojovat si účast na turnaji, který pořádá projekt www.hokejovysen.com

______

______

______

Matúš Kočiš, který zorganizoval a byl otcem myšlenky dostat se na mistrovství světa v rybníkovém hokeji do Kanady, je Fanklubu Lva dobře známý. Je náš bývalý hráč a byl i velký fanoušek Lva Praha. Cestovat za hokejem ho vždy bavilo. Je nádherné, že se pustil do tak hezkého projektu. Po loňské cestě svého týmu do Kanady dává možnost zažít sen i dalším klukům. Pořádá kvalifikační turnaj, jehož vítězi pomůže se do Kanaday dostat!

______

 

 

_____

 

Fanklub Lva postaví 4 týmy

 

"Hráči projevili obrovský zájem hrát tento netradiční rybníkový turnaj."

_____
 
Hráči, kteří chtějí startovat budou vhozeni do jednoho osudí a jako na losování skupin Ligy Mistrů se bude slavnostně tahat z osudí a tvořit tak čtveřice, které se budou snažit uspět v turnaji pořádaným v lednu 2018 na stadionu PADOK icerink
 
_____
 

LEV DO KANADY!

 
Lvi nejsou žádní nazdárci a pod širým nebem umí zahrát, však již 3 ročníky Winter Classics mají za sebou, ale přeci jen hrát jen s bruslema a hokejkou a bez mantinelů je něco jiného. Budeme tedy zvědaví jak se s netradičním formátem popasují hráči Fanklubu Lev Praha 
 
 
 

Přihlásit se může i tvůj Tým

Stačí se zaregistrovat na této stránce a třeba skřížíme své hokejky na buly nejen v Praze, ale i v Kanadě! 
Fandíme Hokeji!

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...