Srdce patří Lvu a to navždy!

Tetování ve stylu Fanklubu Lev Praha zdobí tělo kapitána Jirky Šimka

______

 
______
 

Jirka Šimek plnil v sezoně 2016-2017 roli kapitána Fanklubu Lev Praha, ale v týmu už působí čtyři sezony. Jelikož mu tým přirosl opravdu k srdci a vryl se mu pod kůži stvrdil tuto svou příslušnost i na svém těle.

_______

 

Cantona, jak se Jirkovi přezdívá, nyní zdobí nohu velký lev doplněný nápisem: Fanklub Lev Praha. Ano, Jirka si nechal zvěčnit znak klubu v tetovacím salonu.

 
______
 
 

 

______

Obrovská pocta pro celý tým. Je to unikátní oddanost klubu a celému týmu spoluhráčů. Taková oddanost se na amatérské úrovni příliš nevidí a troufáme si říct, že je naprosto jedinečná. Jestli vůbec někdo má vytetován tým za který nastupuje třeba v PLLH nebo PHM Cupu nebo v Benešovské lize je otazné. Ani hráči fotbalových hanspaulských lig nemívají tetování ve stylu svého týmu. Je to unikát, tak jako je Jirka Šimek unikátem pro Fanklub Lev Praha.

______

 

Jirka Šimek - profil

S hokejem začal: 2012

Ve Fanklubu Lev Praha od: 2014

Zaměstnání: Podnikatel v gastronomii

_____

Úspěchy s Fanklubem Lev Praha:

Mistr PLLH: 2015 a 2016

WND Cup 2016 Ledeč nad Sázavou: Bronzová medaile

PHM Cup 2017 Praha: Bronzová medaile

Memoriál Zdeňka Tomáška Bystřice 2017 (mezinárodní turnaj): Stříbrná medaile

Účast na mezinárodním turnaji ve Slovinském Bledu 2017

Čtyřnásobný účastník Mistrovství ČR v amatérském hokeji

 

_______

 

Individuální úspěchy:

Jaakola Award (nejlepší obránce Fanklubu): Nominace 2015, 2016

All Stars Team Fanklubu Lev Praha: člen 2016

Seky Trophy (skokan roku): Vítěz 2017

Box Trophy (tvrďák roku): Nominace 2017

Trofej Kapitána#12 (nejužitečnější hráč týmu): Nominace 2017

2. nejproduktivnější obránce Fanklubu Lev Praha v historii

2. nejvytěžovanější hráč Fanklubu Lev Praha v sezoně 2016-2017

 

Cantona v číslech:

115 zápasů

15 gólů

48 asistencí

63 bodů

52 tr. minut

 

JirJirka Šimek - profil
S hokejem začal: 2012
Ve Fanklubu Lev Praha od: 2014
Zaměstnání: Podnikatel v gasrtronomii
ka Šimek - profil
S hokejem začal: 2012
Ve Fanklubu Lev Praha od: 2014
Zaměstnání: Podnikatel v gasrtronomii

_______

Petr Urban (hrající kouč týmu) komentuje: "Cantoňák je opravdový tahoun. Hokej hraje teprve krátce, přesto se dostal na velmi vysokou úroveň hry a proto také získal i cené trofeje, které nejlepším hráčům každoročně uděluji. Navíc pro tým dělá vše možné, ne jen na ledě, ale i mimo led. Pokud je třeba, sežene hráče, sežene golmana nebo sám do branky nastoupí i když výrazně lepší je v poli :D Zve kamarády a rodinu na naše zápasy, stará se o to ať nás všechny hokej baví a to si zaslouží obrovský respekt a úctu. To vše jsem o něm věděl, že je zapálený a tým miluje, ale tímto krokem mě obrovsky překvapil a doslova vyrazil dech"

_______

"Je zajímavé, že tým který už neexistuje, má stále svůj Fanklub a navíc ho hráči i přátelé milují a někteří natolik, že si zvěčňují jeho znak na svém těle. Je to fenomén, stále tomu nemohu věřit a vlastně chci to udělat také!" dodává Petr Urban hrající kouč Lva

Petr Urban (hrající kouč týmu) komentuje: "Cantoňák je opravdový tahoun. Hokej hraje teprve krátce, přesto se dostal na velmi vysokou úroveň hry a proto také získal i cené trofeje, které nejlepším hráčům každoročně uděluji. Navíc pro tým dělá vše možné, ne jen co dokáže na ledě, ale i mimo led. Pokud je třeba sežene hráče, sežene golmana nebo sám do branky nastoupí i když lepší je v poli :D Zve kamarády a rodinu na naše zápasy, stará se o to ať nás všechny hokej baví a to si zaslouží obrovský respekt a úctu. To vše jsem o něm věděl, že je zapálený a tým miluje, ale tímto krokem mě orbovsky překvapil a doslova vyrazil dech" 
 
"Je zajímavé, že tým který už neexistuje, má stále svůj Fanklub a navíc ho hráči i přátelé milují a někteří natolik, že si zvěčňují jeho znak na svém těle. Je to fenomén, stále tomu nemohu věřit a vlastně chci to udělat také!" dodává Petr Urban hrající kouč Lva
Jelikož Jirka Šimek je fajn, pohodový a férový chlap doporučujeme ho někdy navštívit. Bude určitě rád, když navštívíte jeho malý bar, které provozuje na Rajské Zahradě v Praze. Třeba na sledování fotbalu nebo hokeje je to super místo se skvělým pivem. Navíc právě v Šenku na Rajské můžete najít Lví síň slávy. Většina trofejí a medailí je právě tam, tak se stavte, třeba vám i podepíše svou kartičku ;) 
 
 
"Proště můj tým, moje prata..moje rodina :)"
________
 
 
 
Jelikož Jirka Šimek je fajn, pohodový a férový chlap doporučujeme ho někdy navštívit. Bude určitě rád, když navštívíte jeho malý bar, které provozuje na Rajské Zahradě v Praze. Třeba na sledování fotbalu nebo hokeje je to super místo se skvělým pivem. Navíc právě v Šenku na Rajské můžete najít Lví síň slávy. Většina trofejí a medailí je právě tam, tak se stavte, třeba vám i podepíše svou kartičku ;) 
 
______
 
 
 
"Proště můj tým, moje parta..moje rodina :)"

Jiří Šimek

 
____
 

Diskusní téma: Srdce patří Lvu a to navždy!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...