Srbové z Bělehradu poražení v Beldu (SLO)

Houževnatí „piráti“ z Bělehradu bojovali ale Lvi byli v zakončení úspěšnější

První zápas na turnaji ve Slovinském Bledu svedl proti sobě do souboje Bělěhradské Dřevěné nohy a naše Lvy. Zápas měl pěkné tempo, Srbové byli dobře naladěni a velmi dobře bruslařsky připraveni. Lvi se teprve rozkoukávali a sžívali se Slovinským ledem, ale netrvalo to příliš dlouho a podařilo se překonat šikovného a velkého brankaře v brance Drvených Nogic. Áda našel krásně Peťana na kruhu a ten pohotově mezi betony skóroval a tak v polovině první třetiny Lvi vedli jedna nula.

Gól: https://g.recordit.co/5TcAXtznY9.gif

Lvi měli ještě několik šancí, ale brankář Srbů držel Bělehrad nad ledem. Naopak na konci třetiny se podařilo Srbům vyrovnat. Lvi nepřešli přes střední pásmo a nechali postupně dotlačit kotouč až za Jarinova záda.

Ve druhé třetině byl stav 1:1. Golmani se činili a hráčům se nedařilo najít cestu do sítě a drželi nerozhodný stav. Jarin výborně kryl pokusy Srbů. První si našel cestu za až do sítě Brokl, který zužitkoval nahrávku výborně hrajícího Ádym, ten poslal padáček zpoza branky, Brokl pohotově sebral rukavicí a nemýlil se. Lev se ujal vedení podruhé v zápase.

Za chvilku však bylo vyrovnáno drzá klička na modré uvolnila střelce Dřevěných noh a švihem byl Jarin překonán a stav byl opět nerozhodný dva dva. Netrvalo dlouho byl zde obrat v zápase. Peťan si vzal příliš velké sousto a mezi napadjícími Srby chtěl vyvést kotouč, zdálo se že byl podražen, přesto rozhodčí zůstal němý a dovolil tak nerušeně zakončit kombinaci a otočit výsledek zápasu na tři dva pro Bělehrad.
Naštěstí ještě rozjaření Srbové se nechali po vhazování zamknout v obraně. Smúťa uvolnil v rohu operujícího Brokla, ten nabil na modrou Kashmírovi, který prostřelil správně dle pravidel tahem vše a bylo opět vyrovnáno 3:3. Toto vyrovnání nalilo optimismus do žil všem Lvům. Radost se ještě umocnila, když v dalším střídání výborně zahrál Brokl vybídl na vpád do třetiny Holciho, ten ještě šperkoval do volné pozice pro Smúťu a ten otočil vývoj zápasu konečně a definitivně na správnou stranu. Lvi byli v tuto chvíli v eufórii a na koni Áda vyrazil kupředu uloupil Srbského „piráta“ na modré čáře, našlápl do útočného pásma naznačil rameny a blafákem do forhendu přelstil brankaře Dřevěných noh! Ádá krásně oslavil skokem tento gól a zavládla pohoda. Lev vedl již od dva góly.
Do poslední části hry tak mohli jít ve větším klidu, přesto však nebylo hotovo a je důležité, že se po vhazování v útočném pásmu zmocnil kotouče Joháč a zápěstím prostřelil brankaře. Tento gól byl již jasným zlomovým momentem a Bělehradští se již nedokázali vrátit do zápasu. Naopak ještě inkasovali, když Brokl aktivně vyrazil na střílejícího beka prostrčil kotouč a svedl souboj s vyjíždějícím brankařem, který nedokázal kotouč uklidit do bezpečí, Brokl tak našel Holciho, ten ještě vracel Broklovi, který nakonec nechal do prázdné branky znovu v zápase vyniknout Smúťu.


Bylo hotovo byl to krásný zápas, který udělal obrovskou radost všem divákům.

FOTOGALERIE: Facebook #fanklublev

Diskusní téma: Srbové z Bělehradu poražení v Beldu (SLO)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...