Sport Shop nakoupil šestku! (#4 Kolo PLLH 15/16)

Po super první třetině, valžnější druhé a třetí vyhrává Lev i svůj pátý letošní zápas!

Historicky první klání proti Hockey Sport Shop začalo opatrně a prvních deset minut nebylo k vidění příliš mnoho šancí. V polovině první třetiny se ale Lvi poprvé prosadili z obrany se utrhl Wendaar ve dvojici s Hlavou ujeli a z akce dva na jednoho vytěžili úvodní gól utkání když brankaři Sport Shopu pod betonem prošla nahrávka Hlavy za jeho záda. První dvě formace Lvů pravidelně zamykali soupeře ve třetině a dostávali se do super šancí. Jeden ze zámků druhé lajny přinesl kombinaci kterou začal od obrany Kozlík a před Křovíka se dostal do zakončení Štěpán a bylo to rázem 2:0. Lev zacítil šanci a chtěl rozhodnout utkání již v první třetině. A proto Hlava nepolevil a když viděl, že vyhozený kotouč může stihnout před vracejícím se obráncem vyrazil, obránce připravil o kotouč a následně zavěsil golmanovi pod víko! Parádní tah na bránu přinesl ovoce.
Druhá třetina začala pro Lvi v duchu polevení v tempu a trest na sebe nenechal dlouho čekat, Lvi inkasovali a soupeř se vrátil kontaktním gólem do hry. Znervóznění Lvů vyústilo ve faul, kterého se dopustil Hlava a Lev šel do oslabení. Oslabení se však ukázalo jako klíčové pro celý zápas. Klikis, Zelí, Karlos a Cantona rozehráli oslabení v super stylu. Klikis točil v útočném pásmu se Zelíčkem soupeře, že se jim točila hlava a sbíral tak cenné vteřinky a ne jen to. Nakonec se po krásné souhře prosadil Zelíčko a Lvi v oslabení zastavili nadechující se Sport Shop. Domácí i tak do konce druhé třetiny ještě věřili ve vyrovnání a snížili na 2:4 .

Třetí třetina a třetí formace Lvů na ledě, ze závaru u naší branky v leže dokázal dostat Lvi do bezpečí Jirka, puku se navíc zmocnil Wendaar a spolu s Patrikem jeli dva na jednoho, Wendaar vzal zakončení na sebe a backhandem dal pátý gól Lvů. Lvi již ve třetí třetině hýřili aktivitou, první lajna opět zamykala soupeře ale ne a ne se trefit. Sem tam se z pod tlaku dokázali hráči Sport Shopu dostat a ohrožovali Lukáš z breaků.  Lukáš dělal co mohl a držel gólový rozdíl. Druhá lajna v závěru třetiny protáhla své střídání a vyplatilo se Křovíčkovi si totiž najel před bránu již vystřídavší Patrik ze třetí formace a tečoval mazácky kotouč za záda golmana Sport Shopu. Bylo to 6:2 a Lvi uklidněni již nemysleli na defenzívu jak by se slušelo a nechali soupeře ještě vstřelit branku na konečných 6:3.

Pěkný zápas jak pro hráče tak i pro hrstku diváků, kteří se již v útrobách arény scházeli na domácí utkání a šlágr kola Geografie vs Ústav, které následovalo právě po tomto střetnutí. Lev zatím 5 z 5 utkání letos vyhrál a hraje ve velké pohodě! 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...