Sport Shop lídry soutěže nezaskočil #15 kolo PLLH 15/16)

Prořídlá sestava Hockey Sport Shop nechala v poklidu dokráčet Lvi k dalšímu triumfu v lize

Dalo by se říci, že se jednalo o jednoduché utkání, Lvi se na výhru přiliš nenadřeli. Po první třetině bylo rozhodnuto. Lví tři formace se rychle točily a to soupeř hrající v devíti hráčích nemohl dlouho vydržet. První třetina tedy jasně 3:0 Patrik, Syky a skvěle hrající Hlava se trefili a rozhodli zápas.

Druhá třetina byla také našláplá co se gólových manévrů týče, Honzík, Křovíčko a Kozlík se trefili, po dlouhé době i Karlos zasadil ránu golmanovi Sport Shopu.
Třetít třetinka už byla opravdu v „plážovém“ tempu, gólově se prosadil jetě Klikátor a bylo vymalováno 8:1.

Skvěle zachytal Lukáš který si připsal dokonce jednu asistenci, ale škoda jen že ve druhé třetině se dostal jeden kotouč za jeho záda. Mohlo být čisté konto!

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...