Snad to byla jen zkouška, první prohra sezony! Proti HC Lenovo

Již čtvrté celkově, ale první letošní souboj svedli proti sobě hráči Lenova (dříve První spotřební) a Fanklubu Lev Praha

Již čtvrté celkově, ale první letošní souboj svedli proti sobě hráči Lenova (dříve První spotřební) a Fanklubu Lev Praha. Lev nastoupil ve dvou kompletních formacích zatímco soupeř poskládal silný výběr 9ti hráčů. Domácí hráli od začátku v tempu. Nikdo si však velkou šanci z počátku utkání nevytvořil. Až čtvrté střídání přineslo první změnu skóre. Míra od modré čáry vyslal střílenou nahrávku před bránu a Wendaar z otočky překonal poprvé brankaře Lenova. Lev chytil příležitost za pačesy a dravě se hnal za zvýšením skóre, netrvalo to dlouho a o několik střídání později se podařilo Wendaarovi oloupit soupeře o kotouč při forčekingu a tváří v tvář brankaři Lví střelec uspěl a zvyšoval na 2:0. Možná právě tento gól zapůsobil jako alarm pro domácí Lenovo a borci začali stíhací jízdu. Do třetiny bylo vyrovnáno a dvě branky Lenova z dorážek zastavily nástup Lví smečky.

Druhá třetina patřila ale jasně domácím borcům, vyhráli ji totiž 5:1 a to Jarin chytl navíc i trestné střílení. Lev propadal trestuhodně především v útočném pásmu a protiútoky tři na jednoho, nebo čtyři na dva, byly nakonec pro Lvi smrtící. Ve druhé periodě se bohužel trefil se pouze Saša a tak se do závěrečné třetiny šlo za stavu 7:3 pro „spotřebáky“.

Nezbývalo, než se plně vrhnout do útoku. V první formaci se o to snažil Carlos, Křovíčko a všichni bojovali jako opravdoví Lvi, Jarin chytal co se dalo, ale přesto k vyrovnání bylo tentokrát velmi daleko. Patrik sice ještě snižoval na rozdíl tří branek v polovině poslední třetiny, ale hráči Lenova si dokázali v pohodě pohlídat závěr zápasu a dvěma góly rozhodnout o první porážce Fanklubu Lev Praha v sezoně.

Zápas bude jistě skvělou přípravou pro ostrý duel v PLLH. Snad v něm budou Lvi úspěšnější.

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ JE ZÁPAS PLLH A TO VE STŘEDU 18.11. OD 20:00 NA MALÉ SPORTOVNÍ HALE 

AKTUÁLNÍ STASTIKA S TÍMTO SOUPEŘEM!

2 V - 1 R - 1 P

Diskusní téma: Snad to byla jen zkouška, první prohra sezony! Proti HC Lenovo

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...