Slovinci na domácí půdě zvládli rozhodující duel

Zápas oddělující úspěšné od neúspěšných bohužel Lvi nezvládli.

Druhý zápas ve skupině byl nakonec tím rozhodujícím, což však Lvi ještě v době kdy nastupovali do zápasu nevěděli. A možná i proto nastoupili nesoustředění a dostali hned z první akce gól, lehce jako máslem projel útočník až před Jarina a mohl servírovat na pravé křídlo volnému hráči a bylo to jedna nule.

Studená sprcha však Lva moc neprobrala a tak zákonitě musela přijít druhá. Dvacet vteřin před koncem třetiny se z tlaku Lvů zrodil klasický propad a útočník Makity mazáckým zakončením ze samostatného úniku zvyšoval na 2:0

Ve druhé třetině se Lvi osmělovali, začali bušit do soupeře, ten měl však mnoho a mnoho šancí na protiútoky a ty musel hasit pohotově Jarin. Málo střelby a bylo bohužel k vidění ze strany Lvů a snaha zakončit až do prázdné byla bláhová. Ve druhé třetině gól nepadl.

Poslední část hry Lvi věděli, že musí hrát útočně a efektivně, to se podařilo až v páté minutě třetí třetiny. Kdy Brokl perfektně vybojoval u levého mantinelu kotouč, protáhl se obránci a předložil mezi kruhy Peťanovi, který trefil přesně horní růžek branky. Bylo to veselejší Lev už prohrával pouze o jeden gól. Lev zrychlil střídání a přidal ještě na aktivitě, Peťan zavážel kotouč do třetiny již to vypadalo na dobrou střelu z mezikruží, přesto se kotouč odrazil na hůl Slovinců a ti ho poslali ven za modrou, kde byl trestuhodně volný jejich útočník. Měl snad celé dvě pásma na to rozmyslet si jak překoná osamoceného Jarina v bráně. A povedlo se mu to. Bohužel opět o dva góly.

Naštěstí se po buly hned ujal kotouče Brokl, zabral ze všech sil protlačil se do pásma a z nulového úhlu překonal překvapeného brankaře. Lvi opět žili, alespoň jejich naděje. Lev tlačil a bušil, bohužel bez efektu. Z tlaku vždy hrozí protiútoky a do dalšího se dostal opět hráč Makity, ale tentokrát ho Jarin skvěle vychytal. Držel naděje stále ve hře. Lev tedy sáhl k odvolání brankaře, když se jim minutku před koncem podařilo dostat se s kotoučem do pásma. Obrovskou šanci měl Holci, k dorážce se už nedostal jen o fousek Joháč a byl z toho protiútok. Útočník Makity si všiml prázdné klece a ze středního pásma tak zvýšil opět na rozdíl o dva góly. Bylo rozhodnuto, Lev tak utrpěl porážku s dobrým ne však neporazitelným soupeřem. O to více mohla tato ztráta bolet, protože do posledního duelu museli jít s jediným cílem a to zvítězit.

VIDEO: Záznam zápasu sledujte zde 

Diskusní téma: Slovinci na domácí půdě zvládli rozhodující duel

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...