Skvělý výkon Lvů v odvetě s OZZY v PLLH

Ozzy je silný tým, ale tento večer to nešlo. Lukáš v brance čaroval a Křoví rozjel gólovou  kanonádu! 

Perfektní výkon v dobrém tempu předvedli Lvi na své domácí hale v PLLH, kde to letos až taková jízda není. Přesto se proti silnému Ozzy zadařilo a Lev jasně vyhrál.

_____

Již od počátku šli do zápasu Ozzy tvrdě a ve snaze Lvi vymazat ze hry, ale to se dařilo jen do času kdy se prosadil poprvé Křovíčko a ten se nadechl ke skvělému zápasu. Zazářil Hattrickem a naopak on vymazala Ozzy. Navíc Lukáš v brance držel Lev v klidu, chytal skvěle a celkově tak tým podal super výkon. Zasloužená výhra! 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...