Shrnutí sezony a pěti let Fanklubu Lev Praha

Každý rok posun o několik kroků vpřed, jak na ledě, tak mimo led!

______

______

Fanklub Lev Praha zakončil svou sezonu tradičním gala večerem neboli rozlučkou. Již podruhé se akce konala v Šenku na Rajské, tedy v zařízení které provozuje kapitán Lvů Cantona.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
_______
 
Průběh měl obdobný scénář jako v loňských sezonách. Kromě skvělého pití a chutného rautu se především bilancovala celá uplynulá sezona. Jelikož se uzavírala i první pětiletka existence Fanklubu Lva byl čas i na rekapitulaci všech dalekých cest a úspěchů i pádů v letech minulých. 
 
 
________
 
 

Zároveň byl vyhlášen Dream team prvních pěti let. 

 
 
 
__________
 
 
Fanklub za svou krátkou historii totiž zahrál zápasy ve třech zemích proti 8mi týmů různých národností a celkově se představil v 15ti městech a 27 stadiónech. Nacestoval mnoho kilometrů na turnaje a zahraniční zápasy. cca 7 000 km
 

"Pět let uteklo a my jsme urazili velký kus cesty, jsem hrdý na to, že tým je stále pohromadě a hlavně vidím, že kluky hrát za Lva baví a je to pro ně čest. Vždyť na nás chodí někdy i fanoušci! Možná jsme jediný Fanklub který má Fanklub :D"  Petr Urban vedoucí týmu

 
 
Průběh měl obdobný scénář jako v loňských sezonách. Kromě skvělého pití a chutného rautu se především bilancovala celá uplynulá sezona. Jelikož se uzavírala i první pětiletka existence Fanklubu Lva byl čas i na rekapitulaci všech dalekých cest a úspěchů i pádů v letech minulých. Zároveň byl vyhlášen dream team právě prvních pěti let. Fanklub za svou krátkou historii totiž zahrál zápasy ve třech zemích proti 8mi týmů různých národností a celkově se představil v XX městech a XX stadiónech. Nacestoval mnoho kilometrů na turnaje a zahraniční zápasy.Fanklub Lev Praha zakončil svou sezonu tradičním galavečerem neboli rozlučkou. Již podruhé se akce konala v Šenku na Rajské, tedy v zařízení které provozuje kapitán Lvů Cantona.
 
Průběh měl obdobný scénář jako v loňských sezonách. Kromě skvělého pití a chutného rautu se především bilancovala celá uplynulá sezona. Jelikož se uzavírala i první pětiletka existence Fanklubu Lva byl čas i na rekapitulaci všech dalekých cest a úspěchů i pádů v letech minulých. Zároveň byl vyhlášen dream team právě prvních pěti let. Fanklub za svou krátkou historii totiž zahrál zápasy ve třech zemích proti 8mi týmů různých národností a celkově se představil v XX městech a XX stadiónech. Nacestoval mnoho kilometrů na turnaje a zahraniční zápasy.Fanklub Lev Praha zakončil svou sezonu tradičním galavečerem neboli rozlučkou. Již podruhé se akce konala v Šenku na Rajské, tedy v zařízení které provozuje kapitán Lvů Cantona.
 
Průběh měl obdobný scénář jako v loňských sezonách. Kromě skvělého pití a chutného rautu se především bilancovala celá uplynulá sezona. Jelikož se uzavírala i první pětiletka existence Fanklubu Lva byl čas i na rekapitulaci všech dalekých cest a úspěchů i pádů v letech minulých. Zároveň byl vyhlášen dream team právě prvních pěti let. Fanklub za svou krátkou historii totiž zahrál zápasy ve třech zemích proti 8mi týmů různých národností a celkově se představil v XX městech a XX stadiónech. Nacestoval mnoho kilometrů na turnaje a zahraniční zápasy.

Rekapitulace sezony 16-17

Rekapitulace sezony byla v duchu zhodnocení všech čtyř turnajů kterých se Lev zúčastnil, kde nejvýše dosáhl tým se Lvem na hrudi na druhou příčku na mezinárodním turnaji v Bystřici. Došlo i na bilancování účinkování v PLLH (nakonec šestá příčka po titulu ze sezony 15-16) a v nově vzniklé soutěži PHM Cupu, kde zisk bronzu měl téměř cenu zlata.

 

_______

Zajímavosti sezony

Fanklub zažil v sezoně i zajímavé momenty. Hráči seděli na Pizze se Sergejem Makarovem ve Slovinském Bledu, hráli proti olympijským reprezentatům  Slovinska ze ZOH v Soči. Zahráli si proti hráčům, kteří nastoupili ještě v předloňské sezoně v NHL (Jiří Tlustý), byla to rozmanitá sezona a krásná sezona.

 

 

 

 

 

 

_______

Příchody a odchody

Trenér Fanklubu Petr Urban který moderoval celý večer se ohlédl i za změnami v kádru a zhodnotil docházku týmu jak na tréninky tak nasazení do zápasů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______

 

Lev se nečinil jen na ledě, ale i mimo led. Schopná parta Lvů totiž zrealizovala jak výrobu vlastních puků nebo dokonce se můžete nejen v Praze potkat se sérií Lev Hockey Wear, tedy vidět můžete jak Lví trička tak mikiny. 

________

Hráči pak dostali do výbavy i nové slušivé návleky na hokejové kalhoty.

 

Lev spoluorganizoval i Prague Hockey Masters Cup 2017 a přispěl výrazně k jeho propagaci a úspěch.

 

"Posunuli jsme se zase dál, opět jsme si užili sezonu plnými doušky a víme že dělat věci pořádně je správné a dává to smysl." říká Petr Urban trenér Lva

 

 

 

Do síně slávy tak byly uvedeny další trofeje. Polička se bude muset v Šenku na Rajské značně rozšiřit. Slavnostně byl uveden krásný broušený pohár za druhé místo v Bystřici a dále vyvěšena medaile za třetí místo v PHM Cupu 2017. Pohár a bronzová mediale z turnaje WND v Ledči nad Sázavou byl také umístěn a zaujal své pevné místo vedle ostatních trofejí. Uvedením do síně slávy pomáhal majitely Šenku i dlouhán Tomáš Urban, který byl čestným hostem tohoto večera. Mohli jste ho vidět například v Euro Hockey Tour 2016. Byla to příjemné sprestření pro všechny. 

________

________

 

Kompletní fotogalerie z Rozlučky 2017

Rozlučka Fanklub Lev Praha 2017

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...