Senzační výhra v lize proti prvnímu!

Nikita v bráně začaroval a Lev dokázal překvapit favorita

Zápas od kterého by málokdo čekal, že se Lvu, který měl poslední zápasy v lize smolné nebo někdy i mizerné, podaří vyhrát. Možná právě proto, že nebyl tlak na výsledek, žádná velká očekávání zrodilo se toto překvapení.
Patrik vedl při absenci Cantony Lvy do boje jako kapitán a podařilo se mu hned urvat dva body. Které určitě v konečné tabulce budou důležité. Lví podíl na výhře má především brankař Nikita, který vychytal co mohl a jak sám na tento zápas určený kapitán Patrik, tak nový obránce Štefan na něj pěli oslavné ódy.

Dobře zahráli i nové tváře Lva Krtek s Petrem.

Zápas skončil těsně, ale nakonec radostně pro Fanklubový tým a je možné že tyto body zajistí, že se Lvi usídlí v horní polovině ligové tabulky.

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...