#SEKY TROPHY 2016 - SKOKAN ROKU

Představujeme skokana roku: Jirka

Kritéria pro zisk ocenění jsou: Hráč který prokázal největší zlepšení v herních dovednostech v sezoně 2015-2016 a předvedl nejlepší výkony a celou sezonu udržel vysoký standard odvedených výkonů. 

Loňský vítěz Kozlík, nebyl osobně na rozlučce aby předal cenu jednomu z nominovaných hráčů pro sezonu 2015-2016

Patrik - Nováček sezony 14-15 ukázal rostoucí formu a zlepšení v mnoha aspektech herní činnosti, oprávněná nominace na Seky Trophy

Jirka - ať trenér tohoto hráče postaví do útoku nebo na beka nemusí se strachovat, vždy Jirka předvedl parádní a spolehlivý výkon. Kdo si pamatuje Jirkovi začátky zřejmě s radostí sleduje obrovský skok dopředu v předváděné hře!

Saša- v letošní sezoně svou docházkou opět dokázal obrovskou oddanost sportu jménem Hokej. Získal klid na holi, v předbrankovém prostoru je již jako doma, bruslení šlo také strmě nahoru, parádní sezony pro Sašu přinesla nominaci

Jeník - další univerzál a poctivý dříč. Žádný pouk není ztracený pro tohoto malého štírka. To s jako bravurou zvládá tento vzrůstem malý ale výkonem velký hráč souboje u mantinelů je až k neuvěření. Gratulejeme k nominaci!

Ocenění převzal: Jirka

Jirka již předčasně vyrazil na dovolenou a tak si nemohl osobně převzít ocenění za Skokana roku. Zahrál ale opravdu skvěle a jen se můžeme těšit že nám tu roste nová spolehlivá osbonost našeho týmu!
 

Předávací ceremoniál:

 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...