S Ozzy Praha nakonec remíza v poslední vteřině

Ostřejší zápas, Ozzy byli nahecovaní. Lev se trápil v zakončení, nakonec ale vykřesal v poslední možné vteřině remízu a veze z Černošic bod

_____

Na utkání se Lvi těšili. Vždy nový soupeř je očekávání jaký zápas bude. Bohužel Ozzy nás překvapili až velkým důrazem a v amatérském hokeji možná i zbytečným. Třeba Saša odešel s rozseklým rtem i pošramocenými zuby, ale to je pravda že byla spíše smůla, nebyl to úmysl. Lev trpělive čekal na své šance a to se vyplatilo. Nakonec je ze zápasu cenná remíza

 

____

Velmi dobrým pohybem hýřil skvělý Kubo, hledal Patrik ve své lajně i Sergeje a podali dobrý výkon. První řada byla dobře hlídána přesto mnoho šacní a produktivita nakonec byla na jejich straně. Ve třetí formaci překvapivě Karlos na pozici útočníka, ale pomohl. Smúťa se opět trefil dal důležitý gól na 3:3. Přesto si tento vyrovnaný stav nechali hráči Lva vzít velmi rychle. Štěstí však stálo při Lvu, poslední útok poslední možná šance Tomíno se utrhl spolu s Peťanem, Tomíno poslal nahrávku a Peťan vyrovnal. Uffff oddechli jsme si, máme bod z "dalekých" Černošic 

Diskusní téma: S Ozzy Praha nakonec remíza v poslední vteřině

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...