Renegades udrželi s vypětím všech sil vítězství

Ani závěrečná powerplay nepřinesla vyrovnání a tak Lev ztrácí body doma

Kvalitní hokej s dobrým soupeřem nabídl tento středeční duel mezi starými známými odpadlíky a lvy. Úvod zápasu patřil Renegades, kteří šli do vedení brzy, ale neradovali se dlouho. S novou hokejkou vybavený Peťan si převzal kotouč od Karlose našlápl do útočného pásma a zpoza obránce vymetl pavouky z branky Odpadlíků. Bohužel však Lev nedůrazně pokrýval obránce na modré a ti získávali kotouče, které nebyly vyhozeny tak silně jak je třeba a právě po takovém momentu padl druhý gól Renegades. Jarin lovil kotouč z brány a do třetiny se tak šlo za nepříznivého stavu 1:2.

Druhá třetina byla ve znamení vyloučení, přesilovek oslabení a zmatků ve střídaní. Pískalo se vše a proto se hrálo většinu třetiny jinak než v pěti proti pěti. Přesto právě v tento moment se podařilo Lvům vyrovnat a byl to znovu Peťan, který prostřelil brankaře v modrém dresu. Renegades však jsou zkušený tým a vědí kdy je třeba zatopit pod kotlem a v další přesilové hře se jim podařilo opět strhnout vedení na svou stranu. Bohužel tedy do poslední části hry stále nepříjemné jednogólové manko.

Ve třetí třetině bylo stále dost vylučování a dohad a hra příliš neplynula, ale větší soustředění v zakončení a tah na bránu předváděli Renegades, kteří dali v polovině druhé třetiny gól na 4:2. Lvi několikrát mohli dát gól, ale zvonila tyč nebo jen těsně míjeli branku. Byla to opravdu velká smůla v tomto zápase Lvi hráli opravdu s chutí a touhou, jen to štěstíčko chybělo. To se usmálo až několik minutek před koncem, když se do brejku dostal Tomíno a v tomto případě se nemýlil a zavěsil pod víko, bylo to jen o gól a Lvi mohli vlétnout do posledních minut, bohužel ztráta kotouče a přečíslení opět vrací gólový rozdíl o dva góly. Přesto byla cítit touha a snaha, Fanklub zabojoval a tlačil se do útoku. Křovíčko bojoval poslal puk před brankaře kde houževnatě hrající Peťan protlačil kotouč za záda brankaře Renegades. Bylo to jen o jediný gól a tak Lvi sáhli po Power Play bez brankaře. Risk nevyšel, branka již nepadla a tak zápas skončil těsnou prohrou. Renegades tak upevnili svou pozici v čele soutěže a Lev naopak opět propadl o příčku níže ke dnu tabulky.

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...