Rekapitulace sezóny 2015-2016

Sezóna v číslech, shrnutí výsledků a zajímavé statistiky

Čtvrtá sezona Fanklubu Lva Praha byla určitě velmi úspěšná a my se rádi podělíme o všechny důležité momenty a statistiky uplynulého ročníku. Lvi vyhráli svou skupinu PLLH a opět tak mohou mířit o soutěž výš, vyhráli i mezinárodní turnaj v Bystřici nad Pernštejnem.

Zde přinášíme základní fakta sezony. Počet zápasů, skóre a zároveň některá zajímává čísla, jako počet hattriků nebo shot-outů ale také informaci a počtu mezinárodních utkání a nelichotivou bilanci trestných minut. Další hodnoty jsou počet domácích ledů a zároveň i docházka na tréninky a nasazení do zápasů. Pro milovníky srovnávacích statistik nabízíme i porovnání sezon v hlavních kritériích jako jsou výhry, prohry, skóre apd.. 

Fanklub Lev Praha v PLLH

Základní fakta o vítězném tažení v Pražské lize ledního hokeje můžete najít zde. Kdo táhl Fanklub střelecky, jak se dařilo skvělým brankařům, jak se dařilo na domácím ledě a jak na venkovním. To vše v další infografice
 

Fanklub Lev Praha na Turnajích

Lví squadra letos nastoupila pouze do dvou turnajů a výsledky jsou řekněme padesát na padesát. Jedno skvělé vítězství a jeden řekněme lehký neúspěch.

 

Fanklub Lev Praha v přátelácích

I kvůli sníženému počtů domácích ledů nebyl v letošní sezoně počet příteláků tak vysoký jako v předešlém ročníku. Přesto pár skvělých výher ale i překvapivých proher Lev zažil. Zde jsou hlavní čísla této sezony

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...