RED STARS NAKONEC OVLÁDLI WINTER CLASSIC

Skvělé týmové odpoledné, začalo společným obědem, pokračovalo zápasem pod širým nebem a zakončeno bylo dovednostními soutěžemi. Štastnější nakonec červený tým, ale oba týmy si tento hokejový svátek opravdu užili. Brzy se můžete těšit na sestřihy, krásnou fotogalerii a další perličky :))) 

Ze začátku utkání dominoval bílý tým, kde se prosazovala kombinace po ose, Klikis, Rus, Karlos, pohyb Štěpána dělal červeným také potíže, ale někde dělal potíže i jemu samotnému :P . Červení se ale vrátili do zápasu Kozel se ukázal jako tahoun v rozhodujících momentech. Červení se pokoušeli různým způsobem překonat Ariho v brance, Saša mu dokonce ukradl hokejku a snažil se s jeho holí brankaře překonat. Dokonce jsme viděli i trestné strílení. Kašmír doslova vytřelil Kozlikovi hokejku z ruky a ta letěla skoro až do Vltavy. Trestné střílení Kozel proměnil. Red stars nakonec těsně před koncem vedli 10:9, ale Jarda dokázal vyrovnat a tak se po úpravě ledové plochy muselo prodlužovat. Kdo jíný mohl rozhodnout toto utkání než Vláďa. Završil tak výsledek na 11:10 pro Red stars! 

 

Výsledky dovednostních soutěží

White stars se mohli pokusit napravit bilanci a vyhrát v dovednostních soutěžích. 

Týmová štafeta byla vyrovnaná do posledního kola. Kolečko brankařů po předu bylo takřka vyrovnané, kolečko pozadu zvládl velmi dobře Kozlík a na Carlosovi nahnal lehký náskok pro červený tým. Saša náskok s Matúšem těsně uhájil a vše se rozhodlo mezi Štěpánem a Patrikem, Patrik do toho šlápl a z poslední zatáčky mocně zafinišoval a dovedl tak v své Červené hvězdy k vítězství v první disciplíně.

V přesnosti střelby naopak červení totálně vyhořeli. Vláďa i Patrik 0 z osmi pokusů do terčů, naopak skvělá muška Štěpána 4 z osmi a Míši Ruse 1 z 8 překlopila misku vah na stranu Bílého týmu.

Vše se tedy rozhodovalo v nájezdech. Postupně jeli všichni hráči  i brankaři obou týmů a čekalo se na první tým který vstřelí 7 gólů. White stars vytáhli kreativní kousky, Jarda si prohodil s golmanem hokejku a otočil ho zády, přesto neproměnil. Kašmír to zkoušel s jedním pukem schovaným v rukavici, ale také se mu nezadařilo. No nakonec 7 gólů nastřílel rychleji tým Red stars a po výhře v utkání si připsali i výhru v dovednostních soutěžích :) 

Gratulujeme

 

Diskusní téma: RED STARS NAKONEC OVLÁDLI WINTER CLASSIC

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...