První zápas PHM Cupu'18 nevyšel dle představ

Lev nastoupil, proti silnému týmu HTP a ačkoli na začátku tlačil a měl více ze hry a svého soupeře celkově přestřílel, nezastavil v druhé půli zápasu střelce soupeře

_____

Celkový dojem z prvního zápasu Kvalifikační fáze PHM Cupu'18 je dobrý. I když výsledek 1:8 to nenaznačuje. Velmi silný tým Hokejových Tréninků Praha totiž v úvodní fázi zápasu ndokázal najít recept na Lvy a ti dokonce vedli. Bohužel vše vydrželo jen do poloviny zápasu. Pak se Fanklub musel sklonit před účelnou a kvalitní hrou soupeře. 

_______

Fanklub mohou mrzet především neproměněné šance a zbytečné chyby a propady. Pokud totiž dáte třeba hráči typu Dominik Volek, který ještě loni hrával za HC Sparta Praha brejk, můžete si být jisti, že to prostě gólem skončit musí. Lev si tedy musí vzít ponaučení a zlepši výkon, ať PHM Cup pozná co to znamená FORZA LEV!

 

Podrobná reportáž z PHM Cupu

 
Přečtěte si shrnutí na stánkách PHM Cupu, klikněte na obrázek, nebo zde

Diskusní téma: První zápas PHM Cupu'18 nevyšel dle představ

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...