První zápas nové sezony PLLH je tady!

Již dnes se roztáčí kolo Pražské ligy ledního hokeje a Lví komanda nastoupí do svého prvního zápasu. Proti sympaťákům z HC H.O.V.N.A se pokusí udělat vítězný vstup do ligy!

Soupeř je tradiční účastník PLLH domácí stadion má dokonce na stejném stadioně jako Lev tedy Malá Sportovní Hala.

Bude to tedy zajímavý souboj.. Lev hlásí nástup na tři plné formace, zato "Hovna" nastoupí zřejmě maximálně na 2 lajny. Těšíme se na otevírací zápas a věříme, že jak nováčci, navrátilci tak i stálice Lví sestavy ukážou, že postup do vyšší skupiny nebyla žádná náhoda

Inforgrafika o týmu HC H.O.V.N.A z loňské sezony

 

Můžete nás podpořit již dnes v 20:00 na Malé Hale Sparty

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...