První Turnaj nové sezony organizuje LEV

Jdeme zostra do sezony a tento víkend pořádáme turnaj v Ledči nad Sázavou 

Náš vlastní Turnaj! :) 

Tým má již od počátku sezony napilno a největší akcí měsíce Září je velmi očekávaný turnaj v Ledči nad Sázavou, který si sám organizuje právě Fanklub Lva.

Ledeč nad Sázavou je místo, které patří k srdci jak trenéra Fanklubu Petra Urbana, který má v nedaleké vsi kořeny, ale dokonce i letošní nový kapitán Jirka Šimek (Cantona) vyrůstal v sousední Zruči. Proto věříme, že se zde stane náš turnaj tradicí. Lvi se tak těší na již druhý ročník. Uvidíme jestli budou všichni účastníci stejně nadšení i letos!  

A s kým se tedy Lvi potkají?

Obhájce triumfu Koberovice účast nepotvrdili, zato pozvánku přijali ochotně hráči Zručského Varielu, kteří v roce 2015 vybojovali stříbrné medaile

Dle slov vedoucího týmu Jakuba Koudelky je tým nabroušený po dlouhé letní pauze a borci se těší na pořádný chlad nádherného, pro ně takřka domácího stadionu. Sestava se ještě ladí, ale i tak určitě se budou opírat o hvězdy jako jsou:

Nejlepší brankař minulého ročníku - Tomáš Vladyka s průměrem 1,6 to bude pěkný oříšek pro všechny soupeře

 Individuální výsledky minulého ročníku

Ale určitě i útočná síla Varielu Martin Kovařík nebude chybět a naopak bude dělat vrásky zase osatním golmanům 

___________________________________________________

Druhý tým z regionu který přijal pozvánku je obávaný tým Atos Ledeč nad Sázavou. Sportovci každým coulem. Bude to první vzájemné klání tak jsme všichni velmi zvědaví! 

 

Lvi nic nechtějí podcenit a ptoto raději poskladáali dvě mužstva. Třeba alespoň jedno vyhraje ! 

Takže Kdo neví co s víkendem přijďte nás podpořit do ochozů. Hokej to bude na úrovni, jak se na amatéry z hobby lig sluší a patří. Těšíme se na všechny fanoušky! 

Diskusní téma: První Turnaj nové sezony organizuje LEV

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...