První semifinále PHM Cupu skončilo remízou

V PHM Cupu jsme začali opatrně a s Kohouty remízovali v úvodním zápase. Rozhodovat se tedy budu v druhém utkání

Náročný zápas pro oba týmy. Málo branek, mmoho šancí a skvělých zákroků obou brankařů. Oba týmy chtějí do finále, ale Lev ukázal větší touhu v závěru chtěl strhnout vedení na svou stranu, Bohužel vyloučení tlak zastavilo

_______

Před samotným zápasem uctili hráči i přítomní diváci památku zesnulých mladých kanadských hokejistů, kteří tragicky zahynuli při autobusovém neštěstí. Proběhla tak minuta ticha pro Humboldt Broncos

_______

Detailní popis zápasu na sttánkách PHM Cupu zde

Fotoalbum ze zápasu

 

SF PHM Cup 18 LEV RST

https://flic.kr/s/aHsmfPyezD

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...