První klopýtnutí v lize (#9 kolo PLLH 15/16)

Silný tým Papoušků připravil o první body Lev Praha

Utkání před začátkem ovlivnila neúčast důležitého článku týmu v podobě zadáka Honzy, dále i absence trenéra způsobila že úvod zápasu byl rozházený a nebylo uplně jasné kde kdo jak nastoupí. Přesto se Lev hned v první třetině trefil, letos produktivní dvojice Hlava a Zelí zařídili úvodní góly. Papoušci pak začali kousat. Nasadili tvrdou hru do těla a Lvi začali oplácet. Rozhodčí se snažil hru držet v dobré úrovni přesto se však nepovedlo a zápas se stále více hrotil. Po první třetině byl stav ale příznivý pro Lvi 3:1. Ale Lvi byli vyloučeni v první třetině třikrát za fauly a jednou za taktickou chybu příliš mnoho hráčů na ledě.
Ve druhé třetině se tak zvedli Papoušci pokračovali v tvrdé hře až za hranicí únosnosti. Na Kozlíka byl tvrdý zákrok nepotrestán a tak chtěl zjednat respekt Křovíčko. Jeho pěstní mstu však posoudil rozhodčí trestem pěti minut vyloučení a udělil i trest do konce zápasu. Stejně však potrestal i hráče Papouchů.

Ve druhé třetině se podařilo ptačímu týmu snížit na rozdíl jediného gólu, zatím co tým králů džungle se vůbec neprosadil a to zamrzí, protože bylo i pár možností v početní výhodě.
Třetí třetina byla zlomová Lvi se nedokázali koncentrovat na hokej a to potřebovali Papoušci udeřili vždy v pravý čas. Ve třetí třetině dokázali z dorážek a závarů překonat Jarina třikrát a Papoušci tak dokázali odvézt z žhavého Lvího ledu bod za remízu 5:5.

V zápase se výrazně prosadil Hlava, který nasbíral svůj další hattrick kariéry a sekundoval mu Zelíčko s příspěvkem 2+2.

Tvrdý zápas hodný souboje o první příčky tak vyzněl lépe pro hosty. Na odvetu tak Lvi budou muset postavit silný a vyrovnaný tým. Již nyní se těšíme! 

Diskusní téma: První klopýtnutí v lize (#9 kolo PLLH 15/16)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...