První desítka v sezoně. Intuczech poražen (#3 kolo PLLH 15/16)

Skvělý výkon týmu v tvrdém utkání přinesl vysokou výhru Lvů!

 

Lva přivítal v promrzlé iIe aréně nevyzpytatelný soupeř Intuczech. Lvi nakonec příjezd zvládli i v brzkém odpolední čase v pohodě a až na zaneprázdněného Zelího kvasnicemi se stihli pohodlně převléknout a nastoupit k utkání. Hned od začátku první třetiny Lvi tlačili na soupeře rychlým napadáním v útočné třetině a výsledek na sebe po chybách rozehrávajících beků nenechal dlouho čekat. Ve třetí minutě zachytil vyhozený puk za červenou čárou Standa, nahrál na Vláďu a ten po samostatném úniku poprvé překonal golmana Intuczechu. Hned o střídání později se téměř identická situace opakovala a Karlos opět našel Vláďu a ten se ani tentokrát nemýlil 0:2!

 Lvi byli rychle na koni a nedávali soupeři ani metr prostoru a naopak ho na dlouho zavírali v útočné třetině. Po nahození od Kashmíra od modré, dorážel před brankou Michal Štěpán a Lev zvyšoval na 0:3. Jako kdyby z opakovaného záběru se o několik minut celá akce odehrála znovu a po nastřelení Kashmira Michal Štěpán opět úspěšně dorazil puk za záda brankáře 0:4! 

V druhé třetině soupeř přidal na důrazu a hlavně začalo osekávání Lvů. Což se našim příznivcům ani trochu nelíbilo. V začátku třetiny schytal tvrdý hit Michal Štěpán. Sjednat nápravu se tak rozhodl Honzik, který nejprve nekompromisně jednoho soupeře poslal tak tvrdě na mantinel, že se soupeř dobrou minutu sbíral z ledu. O střídání nebo dvě si Honzíka chtěl najít největší hráč soupeře, ale to neměl dělat. Připravený Honzik si ho krásně nahodil na záda a vymrštil ho do ukázkového Machačova bodyčeku! Za tento zákrok by si jistě zasloužil zlatou helmu Deli. :D 

V druhé jinak tak tvrdé třetině padl na straně Lva pouze jeden gol z nahecované hole Honzíka po přihrávce Křovího. Naopak soupeř využil breakové situace a snížil na 1:5.

 Třetí třetina se už nesla v jasné režii Lva, který již fyzicky i psychicky vyčerpaného soupeře jasně přehrával. Na 1:6 zvyšoval po přihrávce Cantony Michal Štěpán, který tak završil svůj Hattrick. Na branku Ituczechu se valila jedna střela za druhou. Střelu Vládi dorážel před Brankou Míša Rus.

Následně navyšoval na 1:8 Klikis po přihrávce Rusa. Dále Váďa po přihrávce Karlose. Finále završil Křoví po příhrávce Sykyho na konečný stav 1:10.

Za zmínku stojí dobře chytající Jarin, který měl ještě ve třetí třetině několik slušných zákroků po asi 2-3 samostatných nájezdech soupeře, které pramenily z extra ofensivy Lva.

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...