Proti odpadlíkům s nulou a to venku! (#10 kolo PLLH 15/16)

V super rytmu a skvělému tempu si Lvi vybojovali venku další body

Fanklubový tým snad poprvé v ligové sezoně nenastoupil na plné 3 formace ale i tak tři útoky a dvě obrany dávali jistotu fyzických sil do celého utkání.

Lev nezačal příliš dobře a v úvodu utkání se zdáli Renegades aktivnější a měli rozhodně chuť hned zápas strhnout na svou stranu. Lukáš pochytal co bylo třeba a tak se postupně přibližně ve třetím střídání prvního útoku mohl prosadit Hlava a dal úvodní gól. Lví tým hrál v tomto utkání v dobrém tempu, ale hlavně v klidu. Hráči se dobře povzbuzovali a na ledě opravdu odevzdávali maximum. Hlava dokonce přidal po skvělé práci v prostoru mezi kruhy další gól! Bylo to 2:0. Odpadlíci začali postupně nervóznět a Lvi dostali několik šancí přesilové hry. Avšak bez využití. Až ke konci třetiny se prosadil Wendaar z úniku backhandem a bylo to do kabiny po první třetině 3:0.

Fanklubáci dokázali nápor Renegades z úvodu druhého dějství odrazit a drželi tak super stav 3:0. Opravdu poctivá hra v zadu Cantona s Kozlíkem hráli s přehledem a ani druhá obraná formace příliš chyb netvořila. Všechny útoky šlapaly naplno a získávali tak spousty kotoučů. Patrik i Michal Rus pracovali pro tým jak se dalo ale i ze třetí formace dělal obrovské problémy soupeři Jeník, byl opravdu všude a překazil mnoho nahrávek soupeře.
Třetí třetina byla ve znamení křeče Renegades, kteří sice šancí měli více, jednou dokonce zvonili na břevno, ale štěstí stálo při Lukášovi, který zároveň štěstíčku šel naproti a vychytal střelce soupeře vždy když musel!
Poslední gól zápasu, ale první v kariéře za Lva vstřelil Mezír. Nebyl to ale gól ledajaký, Patrik bojoval o kotouč a zpoza brány nahrával střílený puk směrem před bránu, tam již v klinči zavěšený Mezek byl vytláčen mimo střeleckou pozici, ale kotouč Mezíra trefil přímo do hokejky a ačkoli byl střelec zády odrazil se nakonec až za záda brankaře Renegades a tak mohl pompézně oslavit svůj úspěch Mezír, bylo vymalováno 4:0

Zápas sledovalo několik diváku, pohledná fanynka Renegades, ale zároveň i fans od Patrika a proto všem fanouškům moc, moc děkujeme za podporu!

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...