Prořídlá sestava v přátelském utkání proti Ústavu

Přátelské utkání ve třetí třetině ovládl Projektový ústav a porazil náš Fanklub. Detaily, sestavu a statistiky k utkání najdete v článku> 

(2:3, 2:2, 4:9)

Góly: Jára (Martin), Jára, Křoví (Jarda, Klikis), Štěpán, Jára (Martin), Klikis, Saša (Jeník,Klikis), Křoví

Toto přátelské utkání poznamenala velká marodka na obou stranách, takže do zápasu naskočili za obě strany hosté a ne obvyklé sestavy. Možné posily do příští sezony Jára s Martinem nastoupili za Lva a například Jirka se Slejvim posílili Ústav. Především absence klíčových opor letošní sezony na straně Lva způsobila, že hokej neměl ten správný řád a sledovali jsme spíše honěnou za pukem, než pohledný hokej. I tak zápas byl vzácně vyrovnaný po celé 2 třetiny. Sice Lvi stále dotahovali průběžně náskok ústavu, ale na začátku třetí třetiny srovnával Křoví dokonce na 8:8. V tento moment se lámal chleba, ale zřejmě zranění Lukáše způsobilo, že Projekťák dal od té doby snad každou střelu na bránu a utrhl se ke konci třetí třetiny k rozhodujícímu rozdílu. Pro Lva tedy další prohra v přátelském utkání. Projektový Ústav si zápas užil a děkuje za možnost zahrát si proti Lvu a za hokej na tak krásném stadionu. 

 

Jára 3+0, Křoví 1+0, Štěpán 1+0, Klikis 1+2, Saša 1+0, Martin 0+2, Jarda 0+1, Jeník 0+1

 

Vyloučení: -

 

Diskusní téma: Prořídlá sestava v přátelském utkání prot Ústavu

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...