Prohra v PLLH v Popovicích

Všechen střelecký prach zůstal asi se středu na Malé hale, do Popovic přijeli Lvi nenabití!

Po rekordních střeleckých manévrech, přišlo hořký půst. Lvi v Popovicích nedokázali najít jednoduše cestu za záda brankaře Automobilistů a zrodila se tak možná klíčová ztráta bodů, která určitě bude stát čelo tabulky v konečném účtování.

Kunratice začali dobře, v zápase měli rychlý přístup a hráli jednoduše. Brzy se ujali vedení. Lvům dělal problém dostat kotouč pod kontrolu a bylo vidět že aktivní přístup je velmi zaskočil.

Lvu odskakovali kotouče o hokejek a hra byla celkově neurovnaná. Když už vznikla šance, vše šlo do těla brankaře nebo zvonila tyčka.

Dvě třetiny to vypadalo, že Lev se ještě vyburcuje, ale ta pověstná Lví dravost a bojovnost se v tomto utkání nevzbudila. Lev tak nakonec skončil pouze s jedním úspěchem v poslední třetině, který se povedl Tomínovi.

Celkově tak skončil zápas 1:4 a Lev ztratil oba body.

Uvidíme zda v příští týdnu s Yellow Stars doma bude výsledek lepší.

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...