Profesionál oceňoval amatéry - Lew Awards Ceremony'17

Tomáš Urban byl čestným hostem a předával individuální trofeje hráčům Fanklkubu Lva

_______

______

"Takovou prezentaci jsme nikde neměli a to jsem hrál za věhlasnější kluby než je Fanklub Lev Praha" kometuje s úsměvem Tomáš Urban (reprezentant ČR v ledním hokeji)

______
 
Profesionál Tomáš Urban tak oceňoval nejeúspěšnější hráče, které volil trenér Fanklubu Lev Praha jmenovec Petr Urban. Volil se postupně All stars Team sezony a následovaly individuální trofeje. Trofeje jsou pojménovány po hráčích HC Lev Praha, kteří mají vlastně tu hlavní zásluhu na tom že tým Fanklubu Lev Praha existuje. 
 

ALL STARS TEAM 2017

______
 
Hvězdná pětka sezony je opravdu silná a je skvělým základem pro další ročníky
 

Brankář: Jaroslav Koňák

Obránci: Daniel Adamec, Jan Jelínek

Útočníci: Jakub Mihál, Vladimír Zelenka, Sergej Davydov

______
 
_______
 
_______
 
_______
 
______
 
 
 
 
 
 

Fanklub Lev Awards 2017 - Individuální ceny

 
_________

CINGY TROPHY

TOMÁŠ SMUTEK

Nejlepší nováček sezony
 
 
 
 
 
 
_________

SEKY TROPHY

JIŘÍ ŠIMEK

Skokan roku (největší zlepšení mezi sezonami)
 
 
 
 
 
 
_________

BIRNY TROPHY

PATRIK VITOVEC

Nejslušnější hráč sezony (vysoký herní standard, neoslabujíc mužstvo)
 
 
 
 
 
 
_________

ŇÉMOVA TROFEJ

ALEXANDR HORKÝ

Nejvytrvalejší a nejoddanější hráč sezony
 
 
 
 
_______

SKAUTSKÁ TROFEJ

PATRIK VITOVEC

Nejlepší hledač talentů sezony
 
 
 
 
 

 

Každý nominovaný hráč byl obrovským přínosem celé sezony a z hráčů byla cítít hrdost z ocenění i svých výkonů v sezoně.

_______

 

Rozlučka Fanklub Lev Praha 2017

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...