Přijďte si zabruslit 23.12.

Užijte si s námi alespoň na chvilku tu správnou vánoční atmosféru na ledě :) 

Jako poděkování vám všem, kteří nám držíte palce, lajkujete naše fotky, perete nám ribana, fandíte nám nebo na nás jen tak myslíte, jsme připravili program na 23.12.2015 od 19:00 je k dispozici ledová plocha právě pro Vás :) 
Od 20:00 pak bude na programu utkání mezi Fanklubem Lva a HC Horneti

A jelikož jsou vánoce připravíme pro vás i drobné pohoštění. Co jiného patří k Vánocům více než dobré cukroví a hlavně vůně grogu nebo horké griotky. 

Parking přímo před halou v areálu výstaviště k dispozici za 40 CZK na celou dobu. Parkovací karty na výjezd si vyžádejte u hráčů Fanklubu Lev Praha

 Klikni pro detail

 Těšíme se na Vás! 

ps: Vstupné dobrovolné

 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...