Premiéra v PHM Cup na Icerinku na jedničku!

Lev se rozstřílel v poslední třetině nasázel Lenovu 10 gólů a vzal si po právu všechny tři body do PHM Cupu v bílé skupině

Po dvou třetinách byl zápas vyrovnaný ale co předvedl Lev jsme tu dlouho neměli. Nasázeli jsme 10 gólů za jednu třetinu do brány Lenova. Ti odešli fyzicky a nemohli zastavit manévry Fanklubu

Po rozpačtiých výkonech v předchozích utkáních to byl balzám na duši pro všechny hráče i naše fanoušky a přátele.
Hattrickem se blýsknul Sláva a Peťan a dokonce čtyři branky vsítil Kubo! Lev zkoušel v brance pomoc od týmu Banditos a Seidl předvedl dobrý výkon! 
______
 
 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...