Premiéra sezony 2015-2016 Vítězná

První přátelák s tradičním soupeřem Lvi zvládli na jedničku a za Hasy tak vezou vítězství!

Nedělnímu polednímu zápasu na Hase ve Vršovicích předcházelo mnoho otazníků ohledně sestavy, ale naštěstí se Lvi dokázali zformovat do dvou silných formací a navíc měli ještě k dispozici jednoho žolík. Branku Lvů hájila jednička Lukáš. 

Hned z počátku zápasu překvapil PUK pohybem a zlepšenou hrou proti loňské sezoně a vyslal na úvod několik nebezpečných střel na Lví svatyni. První se však prosadil Lev Havlát, jenž nekompromisně zavěsil a to z krásné akce a především nahrávky kterou předložil Křoví. Do třetiny vedl Lev tedy 1:0.

Následující třetinu Lvi bruslařsky dominovali a dokázali stále ohrožovat nového brankaře PUKu a nakonec to neslo i své ovoce. Prosadil se Wendaar a následně ze samostatného úniku Matyáš. Lev v této třetině přečkal několik oslabení a Lukáš se musel v brance velmi ohánět. Možná i fauly a následné tresty stály Lvi sílu do poslední třetiny. 

V té se podařilo dát PUKu kontaktní gól, kdy nepokrytý hráč při další přesilové hře přehodil beton ležícího Lukáše. Naštěstí Lev dokázal tažení PUKu za vyrovnání rychle zarazit, Wendaar zvyšoval na 4:1 a při dalším střídání první formace se prosadil Michal a bylo o výsledku už rozhodnuto. PUK se sice snažil ale nic dalšího než snížení na 5:2 se nekonalo.

Příjemný zápas na začátek sezony, která tak správně odstartovala!

Diskusní téma: 2015-2016 MATCH 01

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...