Představení začalo. Premiéra jak se patří

Paráda! Lvi prolomili zakletí O2 areny a vyhráli v prvním konferenčním finále 3:0
Nebyli to ale pouze borci na ledě komu se dařilo v O2 areně, ale i fanoušci ukázali, že i v tomto stánku se dá vytvořit parádní atmosféra. Byl to skvělý zážitek pro všechny zúčastněné. Díky všem kteří přišli Lva podpořit Moc děkujeme! 
 
Už i na "fandí celá hala" si již fanoušci a diváci zvykají, jde to skvělým směrem a to díky všem vám, kteří v kotli vždy necháte duši :) 
Pevně věříme že se hráči a realizační tým cítili opravdu jako doma a vědí, že za nimi vždy stojíme.
 
Lev si to zaslouží. Hráči jsou za podporu šťastní a umí si toho vážit.  A co hlavně, umí nám to vrátit v podobě vítězství Díky Kluci a pátek se vidíme..

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...