Pravidlo#1: Nesoustředěnost a hádky = Prohra

Lvi podlehli snadno Kovárně, která doma dominovala 7:3

Lvi vyjeli na jeden z prvních utkání na jiném ledě než Nikolajka nebo Malá Sportovní hala a možná změna prostředí, nebo špatná motivační řeč v kabině způsobila, že Fanklubáci nastoupili do zápasu s nervy. Ty se podepisovali již od začátku se zápas nesl ve zvláštní atmosféře. Lvi byli často vylučováni, dokonce i za filmování nebo diskuze s rozhodčím, což stále více způsobovalo, že se málokterý hráč mohl soustředit na svůj výkon a spíše si všímal soupeře, rozhodčího nebo chyb ostatních.

Po první třetině nebyl výsledek tak hrozný, Lvi hráli 2:2. Skvěle se prosadil Saša, kterému to opět střílí a také Hlavovi se podařilo najít cestu za brankaře Kovárny.  Ale ve druhé třetině dostali Lvi dva laciné góly a ve třetí třetině soupeř skóre postupně už jen zvyšoval.

Zápas je minulostí, výsledek navždy zapsán do historie a určitě byl velkou lekcí pro Lví tým, jak příště nehrát.

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...