Přátelák pro Forfun v režiji Fanklubu

Pohodový přáteláček, kdy Fanklub doplnil řady soupeře, takže zajímavé měření sil 

(3:3, 3:0, 4:1)

Góly: Honza, Klikis, Vláda (Honza), Vláďa (Honza), Jarda, Michal (Honza), Michal (Jarda), Štěpán, Vláďa (Karlos) Michal (Honza)

Přátelské utkání, které poznamenala nízká účast soupeře a tak si za Forfun zahráli naše legendy jako Leoš, Míra nebo Meca s Křovákem, i tak se zápas důstojně přátelsky sehrál. Bohužel zranění brankaře Forfunu nepřidalo ke konci zápasu na vyrovnanosti a tak Fanklub zvítězil jasně 10:4.

Střelecky se prosadil Jarda, který má první dvoubodové utkání v této sezoně. Hattrickem se blýskl kapitán Michal a jako již tradičně Vláďa.

Honza 1+4 Klikis 1+0, Vláďa 3+0, Jarda 1+1, Michal 3+0, Štěpán 1+0, Karlos 0+1

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...