Přátelák na Edenu v teplém dni Lvům vyšel

Sestava, report a statistika k utkání >

(2:1, 0:0, 4:1)

Přátelský zápas mezi dvěma turnaji se odehrálo z teplého dne a kvalita ledu a horko v aréně mělo vliv na výkon. Do tempa se hráči dostali rychle. Forfun byl posílen několika borci Lva, kvůli velké marodce.

V první třetině zápasu měli více ze hry Forfuni, tlačili a ohrožovali branku, kterou hájil Robo. Přesto se prosadil první Lev a to Trenér, který projel obranou a backhandem zavěsil. Forfun vyrovnal po jednom z brejků. Navíc mohli i zápas otočit po faulu bylo nařízeno trestné střílení ale domácí tým nevyužil nabídnutou šanci.

Do konce druhé třetiny se povedlo zamknout oranu Forfunu a lvi nakonec po kombinaci Saša Rus střelili další gól za záda kanadského brankaře v dresu Forfunu.  2:1 po první třetině. Veš druhé třetině bylo mnoho promarněných

šancí na obou stranách, dokonce obě nařízená trestná střílení nebyla proměněna. Za zmínku stojí další tržná rána v obličeji Štěpána, který si již z turnaje v Ledči přinesl 2 stehy na nose a nyní se mu po nešťastném zásahu do obličeje od kapitána Forfunu Marka přidala ještě jedna známka, že hokej je trvdý sport na horním rtem. Před třetí třetinou tak stále hubený stav 2:1 pro Lva.

Před nástupem do závěrečné části na střídačce Lvů zaznělo, že teď se to zlomí a musí se začít proměňovat šance a ne si hrát do prázdné brány. A hned z kraje začalo nést své ovoce. Zámek vyústil ve střelu na teč, kdy před branku přesně za záda usměrnil střelu Trenéra Míša Rus. Další střídání  se také povedlo tentokrát Mezírka přiťukl před bránu kde zakončil Křovík a Fanklub odskočil. Forfun se utrhl do brejku a znovu se přiblížil, ale více již nezmohl. V závěru se ještě prosadil dvakrát Trenér a jeden z gólu dokonce protrh síťku v bráně jaká to byla rána :D .. Konečný stav tedy 6:2 a toto pěkné přátelské utkání Fanklub Lva vyhrál!

Děkujeme divákům a hráčům i těm kteří posilnili Forfun aby se tento zápas mohl sehrát.

 

Urban (Carlos), Rus (Saša), Rus (Urban), Křovík (Mezírka, Štěpán), Urban (Křovík, Vláďa), Urban (Carlos)

Urban 3+1, Rus 2+0, Křovík 1+1, Saša 0+1, Štěpán 0+1, Mezírka 0+1

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...