Pozitivum s Rexem: Bez desítky

Lev neměl nejsilnější sestavu a pouze s velkuo pomocí v brance zapůjčenou právě od Rexe výsdledek nakonec nebyl dvouciferný. Rex opět ukázala krásný hokej. No někdy se Lvi cítili jako na kolotoči

 

Lev organizační chybou jen velmi těžko dával dohromady narychlo sestavu a tak se sešla spíše slepenina než kalsická silná Lví sestava. Bylo tak vcelku jasné, že Rex je favoritem zápasu, beztak Lvi bojovali a zanechali dobrý dojem.

Kdyby se podařilo časteji vyhodit nebo dostat se o chloupek dříve k volným nebo sraženým pukům mohlo být veseleji, ale Rexů byl plný del a Lev se cítíl často jako na kolotoči. 

Ze Lvů se dařilo jen sporadicky ohrozit bránu. Komu to však šlo provětrat pozornou obranu i skvělého brankaře byl Tomíno, ten hýřil pohybem a také dal dva góly, pěkná práce. Tušil se nám také trefil a byla to pěkná trefa. Dvě posily nám také dost pomohli a jsme rádi, že se přidali. Do zápasu se po dlouhé pauze zapojil i Míra Pražma.

Lev si tak zahrál velmi pěkný přátelák a hráči viděli na čem musí zapracovat.

______

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...