Poslední utkání sezony 2014-2015. Vláďa vychytal vítězství

Pár minut po skončení boje o extraligový titul dohrál svou sezonu i Fanklubový tým. Report, statistiky a sestava utkání v článku

Projektový Ústav  7:10  Fanklub Lev Praha

(2:6, 3:2, 2:2)

Urban (TS), Havlát (Carlos), Zelí (Urban), Klikis (Křoví, Urban), Urban (Křepela), Míra (Zelí), Saša (Míra), Klikis (Carlos), Saša (Míra), Zelí

Urban 2+2, Havlát 1+0, Zelí 2+1, Klikis 2+0, Míra 1+2, Saša 2+0, Carlos 0+2, Křepela 0+1

Skvělý zápas pro Lví tým na závěr sezony. Jednak se podařilo vyhrát a hlavně byla zábava. V brance totiž nastoupil Vláďa, který tak dovršil skvělou sezonu vychytaným vítězstvím a nebýt pár náhodných gólů soupeře mohla to být i nula :D

Zápas začal aktivněji Ústav, přesto že byl na úvod utkání značně oslaben. Hráči ústavu začínali pouze se sedmi hráči. I tak se ujali vedení, nešťastně propadl kotouč za Vláďova záda 1:0. Srovnání na sebe však nenechalo dlouho čekat. Za faul na Urbana bylo nařízené trestné střílení a to exekutor proměnil efektním zakončením. Následně se utrhl k nevídanému sólu Jirka Havlát, který zahrál skvělý zápas. Dal podobný gól jako legendární gól v Chomutově na turnaji fanoušků v prosinci 2014. Zelí se postaral o další trefu a Lvi zvyšovali náskok. Klikis zakončoval po smrtícím závaru Lvů. Projekťák nenacházel cestu za záda obrany a pokud ano ztroskotal na svkěle čapajícím Vláďovi. Ten kryl za stavu 4:1 důležité trestné střílení. Pak přišel moment Lukáše Křepely který hrál v poli, navázal na sebe obránce soupeře a protečoval do jízdy  najíždějícímu Urbanovi a ten zakončil. Lukáš si tak připsal první asistenci jako hráč v sezoně. Ke konci první třetiny se trefil ještě Míra Pražma bombou jako z Baghdádu prostřelil Roba. 6:2 po první třetině, slušná práce.

Ve druhé třetině se osmělil Ústav a vyhrál třetinu 3:2, za Lva se ukázal jako střelec Saša, který zarputile dotlačil kotouč za brankovou čáru a hlavně Klikis který ze dvou metrů nápřahem trefil horní růžek. Moment jako z extraligy! Třetí třetina se již dohrála v klidném tempu. Za ústav se trefila posila Jarda dvakrát a za Lva Saša se Zelím. Zápas plný gólu přinesl konečně výhru Lva nad Ústavem.

Děkujeme všem fanouškům, byla to super sezona, zakončená super výkonem!

S reportážemi z utkání se přihlásíme opět v sezoně 2015 - 2016

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...